NAJLEPSZE POSTY TYGODNIA TAGU #PL-TRAVELFEED #143

W poprzednim tygodniu było 19 postów opublikowanych z tagiem #pl-travelfeed, z uwagi na restrykcyjne przepisy tagu wymagające 250 słów po polsku tylko 15 zostało zakwalifikowanych do głosowania. Cieszy też wzrost liczy głosujacych, z tego miejsca dziekuję @asia-pl, @merthin, @verticallife, @wadera, @lumafi, @hrabiaeryk, @browery i @rozku za poświęcony czas i oddane głosy. To jest Wasz wybór najlepszego postu tygodnia.


Podróżniczy post tygodnia!

Kopuły z reklam biur turystcznych. Santorini. Grecja - @aneta.kilinska - 14 punktów - nagroda 7 HIVE

14315.jpg

"Chyba co drugie biuro turystyczne używa zdjęć z Santorini w reklamach. Wiecie, białe domki, niebieskie kopułki, instagramowe zdjęcia w czerwonych sukienkach o zachodzie słońca i inne takie. Znalazłam loty za 400 zł w dwie strony i pojechałam z moim lubym coby się przekonać jak wygląda ta urokliwa wyspa."


Wyróżnione posty!

Suchą nogą przez bagna: kładka Śliwno - Waniewo nad Narwią - @wadera - 12 punktów - nagroda 3 HIVE

14303.jpg

"Pomimo obietnicy złożonej sobie samej w zeszłym roku nie do końca wierzyłam, że to się uda. Dość często mówię "muszę tu wrócić", z jednoczesną świadomością, że to tylko słowa. A jednak rozlewiska Narwi, choć nasze spotkanie było przelotne, zapadły mi mocno w pamięć. Ostatecznie wylądowałam nad Biebrzą, ale to wciąż bardzo blisko Narwiańskiego Parku Narodowego."


Odpoczynek w Bieszczadach - @lumafi - 10 punktów - nagroda 3 HIVE

14306.jpg

"Przez kilka dni odpoczywałam razem z rodzinką w Bieszczadach. Głównym celem było zwolnienie tempa i oczywiście pooglądanie pięknych widoków, które zaraz Wam pokażę. Po długiej drodze wreszcie dotarliśmy do miejsca docelowego czyli Sadyby Bojkowskiej - dwa domki w malowniczym, cichym miejscu z ścieżkami do zwiedzania okolicy pieszo czy na rowerze."


WAŻNE!!!

Kiedy publikujecie post w travelfeed.io oprócz wyboru Polish zwróć uwagę na zakładkę gdzie to ma być opublikowane. Po prawej stronie na dole jest zakładka "VISIBILITY", gdzie znajdziecie wszystkie platformy na których Was post będzie opublikowany, po rozwinięciu "HIVE" zobaczysz kilka funkcji, a na końcu wybór communities, nie wiem dlaczego z automatu wybrany jest "Haveyoubeenhere", trzeba zmienić na PL-TRAVELFEED.

ZAPRASZAM NA CZAT PL-TRAVELFEED

Zasady nagradzania, autor najlepszego postu tygodnia tagu #pl-travelfeed otrzymuje 7 HIVE, natomiast autorzy dwóch wyróżnionych postów po 3 HIVE. Dziękuję wszystkim głosującym, to Waszymi głosami został wybrany najlepszy post tygodnia tagu #pl-travelfeed oraz dwa wyróżnione posty.


Przypominam o możliwości śledzenia publikowanych postów na mapie Google, która sukcesywnie zapełnia się każdego tygodnia nowymi pinezkami z Waszymi postami publikowanym na #pl-travelfeed, aktualnie tylko dwa kontynenty (nie licząc Antarktydy) zostały jeszcze nie odkryte. Z okazji drugiej rocznicy konta będę chciał "przypiąć" tam wszystkie posty opublikowane od początku w pod tagiem #pl-travelfeed. Prace nad tym projektem wciąż trwają.


Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności. Poniżej znajdziecie linki do ważnych przewodników jak zacząć przygodę z Travelfeed.io.

Bez zmian pozostają cotygodniowe konkursy na najlepszy post tagu #pl-travelfeed. Uprzedzając pytania i wątpliwości, wciąż będziemy wspierać użytkowników publikujących posty na tagu #pl-travelfeed na obu blockchainach, zdajemy sobie sprawę, że nie każdy chce od razu publikować przez platformę Travelfeed.io, będziemy do tego zachęcać, ale nie będziemy dyskryminować użytkowników którzy będą publikować przez inne frontendy.

Ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io

Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io
Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętajcie o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed
  2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na HIVE.VOTE dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.
  3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?


TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive.

Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
5 Comments