NAJLEPSZE POSTY TYGODNIA TAGU #PL-TRAVELFEED #142

W ostatnim tygodniu było zaledwie osiem postów opublikowanych w tagu #pl-travelfeed, z tego autorem sześciu był jeden twórca. Nie było sensu robić głosowania, dlatego zdecydowałem się autorytalnie wybrać najlepszy post (z sześciu), a pozostałych twórców wyróznić.

TF142.jpg


Podróżniczy post tygodnia!

Dwa spacery w Trójmieście. Część I: Gdańsk Brzeźno - Sopot - Gdynia Orłowo brzegiem Zatoki Gdańskiej - @merthin - nagroda 7 HIVE

01.jpg

"Kto mnie trochę zna, będzie wiedział, że moja definicja "spaceru" niekoniecznie wpisuje się w potoczne rozumienie tego słowa. Moje dwa spacery w Trójmieście też będą niestandardowe. W części pierwszej przejdziemy wzdłuż plaży z Gdańska Brzeźno do Gdyni Orłowo by potem przez Kępę Redłowską dostać się do centrum, gdzie zwiedzimy Akwarium i poznamy kaszubskie serce miasta."


Wyróżnione posty!

Solre-sur-Sambre i okolice - @browery - nagroda 3 HIVE

02.jpg

"Tydzień bez odwiedzenia Sambre może być tygodniem straconym. Ta niewielka rzeka wijąca się na południu Belgi wydaje się przywoływać mnie i zapraszać do eksploracji. Dziś było podobnie, tym razem zabrałem ze sobą kolegę, dla niego było to odkrycie, ale region mu się bardzo spodobał. A to tylko 20 minut jazdy samochodem od Mons."


Bezwietrzne Zarzecze - @raptusiewicz - nagroda 3 HIVE

03.jpg

"Żagle to życie. Ci, co mnie znają, wiedzą doskonale, że uwielbiam prowadzić. Ci natomiast, którzy zdają sobie z tego sprawę, ale zwykle, siedząc na fotelu pasażera, usilnie poszukują, zamiast wiatru we włosach, pedału hamulca, będą zachwyceni - na jachcie, w każdej chwili, mogą się odmeldować i skoczyć w topiel. Nie będę protestować, a tym bardziej nie podbiorę z wody, bo nie umiem. ;)"


WAŻNE!!!

Kiedy publikujecie post w travelfeed.io oprócz wyboru Polish zwróć uwagę na zakładkę gdzie to ma być opublikowane. Po prawej stronie na dole jest zakładka "VISIBILITY", gdzie znajdziecie wszystkie platformy na których Was post będzie opublikowany, po rozwinięciu "HIVE" zobaczysz kilka funkcji, a na końcu wybór communities, nie wiem dlaczego z automatu wybrany jest "Haveyoubeenhere", trzeba zmienić na PL-TRAVELFEED.

ZAPRASZAM NA CZAT PL-TRAVELFEED

Zasady nagradzania, autor najlepszego postu tygodnia tagu #pl-travelfeed otrzymuje 7 HIVE, natomiast autorzy dwóch wyróżnionych postów po 3 HIVE. Dziękuję wszystkim głosującym, to Waszymi głosami został wybrany najlepszy post tygodnia tagu #pl-travelfeed oraz dwa wyróżnione posty.


Przypominam o możliwości śledzenia publikowanych postów na mapie Google, która sukcesywnie zapełnia się każdego tygodnia nowymi pinezkami z Waszymi postami publikowanym na #pl-travelfeed, aktualnie tylko dwa kontynenty (nie licząc Antarktydy) zostały jeszcze nie odkryte. Z okazji drugiej rocznicy konta będę chciał "przypiąć" tam wszystkie posty opublikowane od początku w pod tagiem #pl-travelfeed. Prace nad tym projektem wciąż trwają.


Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności. Poniżej znajdziecie linki do ważnych przewodników jak zacząć przygodę z Travelfeed.io.

Bez zmian pozostają cotygodniowe konkursy na najlepszy post tagu #pl-travelfeed. Uprzedzając pytania i wątpliwości, wciąż będziemy wspierać użytkowników publikujących posty na tagu #pl-travelfeed na obu blockchainach, zdajemy sobie sprawę, że nie każdy chce od razu publikować przez platformę Travelfeed.io, będziemy do tego zachęcać, ale nie będziemy dyskryminować użytkowników którzy będą publikować przez inne frontendy.

Ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io

Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io
Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętajcie o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed
  2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na HIVE.VOTE dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.
  3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?


TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive.

Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
4 Comments