Głosowanie na najlepszy post podróżniczy tygodnia na HIVE #150

Wracam do głosowania na NAJLEPSZY POST TYGODNIA TAGU #PL-TRAVELFEED, które posty uznacie za najlepsze tym razem zależy od Twojego głosu. UWAGA na zmiany w regulaminie głosowania!!! Wprowadzono nowy punkt 2. Zapraszam do publikowania postów podróżniczych i około-podróżniczych.

To Wasze posty tworzą te zestawienie, dlatego uznałem (lepiej późno niż wcale), że powinniście być beneficjentami do 50% zarobków z tego posta. W związku z tym autor każdego postu, który został opublikowany pod tagiem #pl-travelfeed i spełnia wymogi konkursu na najlepszy post podróżniczy tygodnia otrzyma 3% udziałów w zarobkach, autorzy postów opublikowany przez travelfeed.io otrzymają 5% za każdy post. Jeżeli w danym tygodniu jeden autor opublikował więcej niż jeden post to podane wartości mnożone są przez liczbę opublikowanych postów.

#150.jpg

W tym tygodniu znów głosujemy na wszystkie posty razem.

@merthinDiademowy Tour Numer Jeden. Część 3: Lody pod upadłą Bożeną oraz strzały pod Koskową Górą
15001.jpg"Po ciekawym dniu i wymagającym podejściu pora na odpoczynek. Z naszej miejscówki (Kurzejówka - polecam; przestronny pokój, pachnący nowością) wybraliśmy się na spacer do centrum. Kolacja a potem Park Zdrojowy. Tam zjedliśmy lody... pod upadłą Bożeną."
@rafalforeignerSt Peter's Seminary part III
15002.jpg"Podczas tej konkretnej wizyty spotkałem się z czymś jeszcze na co chciałbym zwrócić szczególną uwagę. Jak możecie zauważyć jest to budynek dwu-piętrowy. Zwiedzając to miejsce, razem z żoną usłyszeliśmy dziwne dźwięki. W pierwszej chwili nie wiedzieliśmy co to jest."
@leon112Weekend w Karpaczu
15003.jpg"Chciałbym zachęcić do wcześniejszego odwiedzenia niepozornego budynku stojącego nieco za kościołem po prawej stronie. Różnych „muzeów” na tym terenie jest wiele, ale to warte jest poświęcenia czasu na oglądnięcie eksponatów, zwłaszcza związanych ze sportami zimowymi."
@merthinSzybki wypad na Skrzyczne z Przełęczy Salmopolskiej (Beskid Śląski)
15004.jpg"Głównym punktem spaceru jest charakterystyczna Malinowska Skała. Ulubione miejsce do sesji fotograficznych. Skała jest zbudowana z zlepieńców. Te z Malinowskiej Skały są unikalne - występują tylko w Beskidzie Śląskim oraz Śląsko-Morawskim. Wiatry i deszcze wyrzeźbiły kształty, które z każdej strony pobudzają wyobraźnię."
@merthinTrzydniowiański Wierch zamiast Starorobociańskiego. Różowy jednorożec w Dolinie Chochołowskiej
15005.jpg"Z Chochołowską związana jest ciekawostka. Pomimo, że leży na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, możliwy jest wyręb drzewa i wypas owiec. Ale tylko dla mieszkańców 8 wsi (m.in. Witów, Chochołów), którzy mają do niej historyczne prawa."
@verticallifeGSB (5) - Chata w Przybyszowie - Rymanów Zdrój
15006.jpg"Deszcz nie ustaje. W oczekiwaniu na poprawę zjadamy śniadanie i pakujemy ostatnie rzeczy do plecaka, robimy parę pamiątkowych fotek. Gdy jesteśmy gotowi do wyjścia deszcz chyba się nad nami lituje, bo z minuty na minutę jakby padało coraz słabiej. "
@verticallifeGSB (6) Rymanów - Chyrowa przez Cergową
15007.jpg"Ścieżka wprowadza nas w las. Początkowo wiezie lekko do góry, niezbyt stromo. Mamy jednak świadomość, że ten stan rzeczy musi się w końcu zmienić. Idziemy tak już dłuższy czas. Szlak pnie się trochę bardziej do góry, jednak po paru minutach podejścia wypłaszacza się."
@grecki-bazar-ewyWyprawa po bimber
15008.jpg"Jesień w pełni, dni coraz chłodniejsze, więc Grecy przechodzą od picia piwa do mocniejszych trunków. Grecki bimber ( τσίπουρο) pozyskuje się z destylacji wina i jest to bardzo popularny trunek. Korzystając z bezdeszczowej pogody pojechaliśmy więc do miejscowości Wistonas, czyli cały czas pod górę."
@raciboGdańsk w powieściach Güntera Grassa - wycieczka szkoleniowa
15009.jpg"Oprowadzała nas grassolożka z grasso-doktoratem Anna Kowalewska-Mróz. Nie skupialiśmy się na osobie pisarza a na Gdańsku jaki opisywał. To zupełnie inne spojrzenie niż wszelkie wycieczki tematyczne. Grass zgrabnie mieszał szczegóły i postaci dla literackiego efektu i o tym także rozmawialiśmy."

GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZY POST TYGODNIA BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁO WEDŁUG PONIŻSZYCH ZASADACH:

  1. Głosowanie odbywa się według zasady 3-2-1, czyli najlepszy post 3 pkt, drugi post - 2 pkt, trzeci post - 1 pkt, itd;

  2. Autor(zy) najlepszych postów w poprzednim tygodniu dodatkowo mogą rozdzielić w dowolny sposób pulę 3 punktów, natomiast autorzy wyróżnionych postów mogą rozdzielić w dowolny sposób pulę 2 punktów.

  3. W przypadku więcej niż jednego postu tego samego autora, gdy głosujący nie wskaże konkretnego postu punkty będą zaliczane do pierwszego w kolejności postu;

  4. Autor zgłoszonego tekstu nie może głosować na swoje posty, za udział w głosowaniu jego post otrzyma dodatkowe 3 pkt (w przypadku większej liczby zgłoszonych postów, dodatkowe punkty przypisane zostaną pierwszemu z opublikowanych postów);

  5. Posty, które opublikowali przez Travelfeed.io otrzymują dodatkowo 2 pkt;

  6. Głosować można do soboty 30 października 2021 roku do godziny 18;

  7. Wygrywają posty, które otrzymały największą liczbą punktów w swojej kategorii;

  8. W sobotę wieczorem ukaże się post w którym ogłoszony zostanie "Najlepsze podróżnicze posty tygodnia” oraz dwa wyróżnione posty;

PODZIAŁ NAGRÓD DLA NAJLEPSZEGO POSTU, POSTÓW WYRÓŻNIONYCH I GŁOSUJĄCYCH

Zasady nagradzania, autorzy najlepszych postów tygodnia tagu #pl-travelfeed oprócz prestiżowego tytułu "Najlepszy post tygodnia" otrzymują nagrody po 40% zarobków postu w którym zostanie to ogłoszone, autorzy dwóch wyróżnionych postów otrzymują po 20% zarobków postu w którym zostanie to ogłoszone.

Proszę głosować w komentarzach pod postem.

Zanim przejdę do postów, które zostały opublikowane na tagu #pl-travelfeed w mijającym tygodniu, chciałbym przypomnieć, żeby używać tagów #polish i #pl-travelfeed pośród pierwszych pięciu, w przeciwnym wypadku, może się zdarzyć, że ciekawy post umknie naszej uwadze. Szkoda, żeby takie ciekawe posty przechodziły bez echa. Nie zapominajcie, że używając tagów #polish i #pl-travelfeed musi być choć w części po polsku.

Zachęcamy do publikowania postów przy użyciu travelfeed.io (wielopoziomowej platformy blogowej dla podróżników). Publikując tam posty wspierasz rozwój @pl-travelfeed, gdyż niewielki procent zarobionych przez Twój post środków wzbogaca Hive Power tego konta. Ponad to co miesiąc travelfeed.io wypłaca @pl-travelfeed płynne środki, które są wynagrodzeniem za kurację polskich treści. Środki te są wykorzystywane na nagrody w cotygodniowych konkursach na NAJLEPSZY POST TAGU #PL-TRAVELFEED.

WAŻNE!!!

Kiedy publikujecie post w travelfeed.io oprócz wyboru Polish zwróć uwagę na zakładkę gdzie to ma być opublikowane. Po prawej stronie na dole jest zakładka "VISIBILITY", gdzie znajdziecie wszystkie platformy na których Was post będzie opublikowany, po rozwinięciu "HIVE" zobaczysz kilka funkcji, a na końcu wybór communities, nie wiem dlaczego z automatu wybrany jest "Haveyoubeenhere", trzeba zmienić na PL-TRAVELFEED.

ZAPRASZAM NA CZAT PL-TRAVELFEED

Nasza mapa Google systematycznie się zapełnia następnymi lokalizacjami. Limit warstw wymusił zmiany, ale teraz mapa powinna być jeszcze lepiej czytelna i powinna być łatwiej znaleźć informacje o konkretnej lokalizacji. Sprawdźcie sami mapę PL-Travelfeed. Skoro wciąż publikowane są posty w tagu #pl-travelfeed, to wybieramy najlepsze z nich. Z okazji drugiej rocznicy konta będę chciał "przypiąć" tam wszystkie posty opublikowane od początku w pod tagiem #pl-travelfeed.

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności.

Poniżej znajdziecie ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io

Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io

Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętaj o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

  1. Obserwuj @pl-travelfeed

  2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na Steemauto i HiveVote dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.

  3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?

TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.

Aplikacja Travelfeed

Przypominam, że można teraz pobrać i zainstalować na smartphonie wygodną i funkcjonalną aplikację Travelfeed na Androida z Google Play Store.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
21 Comments
Ecency