Głosowanie na najlepszy post podróżniczy tygodnia na HIVE #143

Wracam do głosowania na NAJLEPSZY POST TYGODNIA TAGU #PL-TRAVELFEED, które posty uznacie za najlepsze tym razem zależy od Twojego głosu. UWAGA na zmiany w regulaminie głosowania!!! Wprowadzono nowy punkt 2. Zapraszam do publikowania postów podróżniczych i około-podróżniczych.

143.jpg

Zanim przejdę do postów, które zostały opublikowane na tagu #pl-travelfeed w mijającym tygodniu, chciałbym przypomnieć, żeby używać tagów #polish i #pl-travelfeed pośród pierwszych pięciu, w przeciwnym wypadku, może się zdarzyć, że ciekawy post umknie naszej uwadze. Szkoda, żeby takie ciekawe posty przechodziły bez echa. Nie zapominajcie, że używając tagów #polish i #pl-travelfeed musi być choć w części po polsku.

Zachęcamy do publikowania postów przy użyciu travelfeed.io (wielopoziomowej platformy blogowej dla podróżników). Publikując tam posty wspierasz rozwój @pl-travelfeed, gdyż niewielki procent zarobionych przez Twój post środków wzbogaca Hive Power tego konta. Ponad to co miesiąc travelfeed.io wypłaca @pl-travelfeed płynne środki, które są wynagrodzeniem za kurację polskich treści. Środki te są wykorzystywane na nagrody w cotygodniowych konkursach na NAJLEPSZY POST TAGU #PL-TRAVELFEED.

W tym tygodniu znów głosujemy na wszystkie posty razem.

@merthinNa Rysy szlakiem słowackim. Część I: Przyjaciół poznaje się w górach
14301.jpg"Wchodzimy na Rysy szlakiem słowackim. Krócej i bezpieczniej. Nocleg w Małe Ciche "u Białasów". O 5:00 wyjazd na Słowację. Parkujemy przy stacji elektriczki "Popradské pleso". Parking wzdłuż drogi, cena 10 EUR za dzień."
@hrabiaerykHrabstwo Wexford - Irlandia
14302.jpg"Hrabstwo Wexford - Irlandia"
@waderaSuchą nogą przez bagna: kładka Śliwno - Waniewo nad Narwią
14303.jpg"Pomimo obietnicy złożonej sobie samej w zeszłym roku nie do końca wierzyłam, że to się uda. Dość często mówię "muszę tu wrócić", z jednoczesną świadomością, że to tylko słowa. A jednak rozlewiska Narwi, choć nasze spotkanie było przelotne, zapadły mi mocno w pamięć. Ostatecznie wylądowałam nad Biebrzą, ale to wciąż bardzo blisko Narwiańskiego Parku Narodowego."
@hankreirdenKrakowskie kopce
14304.jpg"Wypad do Krakowa i odwiedzenie kopców. Ambitnie chcieliśmy wszystkie, ale w Krakowie tak się nie da. Spieszyć się? Nie, nie w tym mieście. Pozostały więc dwa. Jest jeszcze jeden aspekt całości. Młody (czyli syn) ma mało typową pasję. Otóż uwielbia tramwaje, więc trzeba było się również dostosować do jego założeń tejże wycieczki."
@raptusiewiczCiepły oddech towarzyszący nieznanemu
14305.jpg"Całe to zamieszanie, mój przelotny pobyt w Jastarni, zamknęło się w dwóch dniach. Było tak warto. Po pierwsze, zdjęcia (tutaj, póki co, spróbujcie uwierzyć na słowo). Rzuciłyśmy się w plener zaraz po moim przyjeździe, o 6.30, z przerwą wyłącznie na siku. Tak wymięte, pobiegłyśmy na plażę. Przestało kropić, jest światło, są fale, i, niestety, ludzie."
@lumafiOdpoczynek w Bieszczadach
14306.jpg"Przez kilka dni odpoczywałam razem z rodzinką w Bieszczadach. Głównym celem było zwolnienie tempa i oczywiście pooglądanie pięknych widoków, które zaraz Wam pokażę. Po długiej drodze wreszcie dotarliśmy do miejsca docelowego czyli Sadyby Bojkowskiej - dwa domki w malowniczym, cichym miejscu z ścieżkami do zwiedzania okolicy pieszo czy na rowerze."
@raciboOprowadź się sam - Westerplatte
14307.jpg"W końcu miałem okazję spokojnie przespacerować się po Westerplatte. A że mamy 82 rocznicę pamiętnych wydarzeń to ze zrobionych zdjęć stworzę coś na miarę relacji-artykułu. Absolutnie nie wyczerpuję tematu. Nie będzie np. o Wartowniach, które tworzyły pierścień przez który Niemcy nie mogli się przedostać."
@szmulkbergJarosławskie impresje: część I — miasto
14308.jpg"W tym roku po raz szósty dotarłem na odbywający się w Jarosławiu festiwal Pieśń Naszych Korzeni, a po raz czwarty na całość tej imprezy. Działo się dużo, więc chciałbym przedstawić moją relację w kilku częściach, zaczynając od subiektywnego opisu miasta. Niestety, z powodu słabo wykształconej u mnie skłonności do robienia zdjęć, muszę uprzedzić, że będzie ich raczej niewiele."
@merthinKorona wokół Kotliny Kłodzkiej: Dzień zerowy cz.1 - Kłodzka Góra. Szczyt zdobyty po drodze
14309.jpg"Wokół Kotliny Kłodzkiej znajduje się 7 szczytów z Korony Gór Polski. Za daleko, żeby jeździć tam 7 razy. Idealnym rozwiązaniem jest kilkudniowy trekking. Wcześniej zdobyłem Szczeliniec Wielki, więc zostało do zaplanowania 6 szczytów. "Korona wokół Kotliny Kłodzkiej" to 3 dni wędrówki plus dwa szczyty w dzień dojazdowy."
@merthinKorona wokół Kotliny Kłodzkiej: Dzień zerowy cz.2 - Orlica. Czeski szczyt a polska korona
14310.jpg"Góry Orlickie znajdują się na granicy między Polską a Czechami. Sam szczyt Orlica znajduje się w Czechach. Tuż za granicą, ale na terytorium Czech. Nie przeszkadza to w umieszczeniu Orlicy w Koronie Gór Polski jako najwyższego szczytu polskiej części Gór Orlickich. Spora część naszej trasy prowadzi za granicą."
@merthinKorona wokół Kotliny Kłodzkiej: Cz.3 - 35km, Spalona i dwie Jagodne - dla turystów i dla wędrowców
14311.jpg"W pensjonacie "Biały Potok" wynegocjowaliśmy wcześniejsze od innych gości śniadanie (dziękujemy!). Posileni jajecznicą i kawą ruszamy w drogę czerwonym szlakiem. Jest to fragment Głównego Szlaku Sudeckiego. Szybko jednak decydujemy się na przejście równoległą drogą 389 (tzw. Autostrada Sudecka). Powodem jest torfowisko przez które przechodzi szlak i obfite opady w nocy."
@szmulkbergJarosławskie impresje: część II — rozkład dnia i tygodnia
14312.jpg"Po przedstawieniu miasta postanowiłem przedstawić ogólny rozkład festiwalu. Poza stanowiącymi trzon imprezy koncertami program obejmuje szereg innych punktów wypełniających sporą część dnia. Festiwal zaczyna się w przedostatnią niedzielę sierpnia i kończy tydzień później. Te dwa dni rządzą się swoimi prawami, ale pozostałe mają dość ustalony rytm."
@olusiuTrip to South America no. 58 Bolivia - Uyuni Train Cemetery
14313.jpg"Boliwia jest pięknym krajem, który z uwagi na swoje położenie pełen jest cudownych, a dla nas mieszkańców Europy niezwykle egzotycznych krajobrazów. Prawdziwą perłą wśród atrakcji turystycznych Boliwii jest Salar de Uyuni, o którym słyszał chyba, każdy kto jakkolwiek interesuje się planetą Ziemia i jej osobliwościami."
@olusiuTrip to South America no. 60 Bolivia - Salar de Uyuni
14314.jpg"Mówi się, że każdy ma w sobie odrobinę dziecka. Po wyjeździe do Ameryki Południowej nie mogę się nie zgodzić z tym stwierdzeniem i co więcej mogę dodać, że w odpowiednich okolicznościach ta odrobina dziecka w człowieku potrafi rosnąć, rosnąć, pęcznieć i chwilowo przejąć całkowita kontrolę nad umysłem ludzkim."
@aneta.kilinskaKopuły z reklam biur turystcznych. Santorini. Grecja
14315.jpg"Chyba co drugie biuro turystyczne używa zdjęć z Santorini w reklamach. Wiecie, białe domki, niebieskie kopułki, instagramowe zdjęcia w czerwonych sukienkach o zachodzie słońca i inne takie. Znalazłam loty za 400 zł w dwie strony i pojechałam z moim lubym coby się przekonać jak wygląda ta urokliwa wyspa."

GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZY POST TYGODNIA BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁO WEDŁUG PONIŻSZYCH ZASADACH:

 1. Głosowanie odbywa się według zasady 3-2-1 oddzielnie dla każdej kategorii "POLSKA" i "RESZTA ŚWIATA", czyli najlepszy post 3 pkt, drugi post - 2 pkt, trzeci post - 1 pkt, itd;

 2. Autor(zy) najlepszych postów w poprzednim tygodniu dodatkowo mogą rozdzielić w dowolny sposób pulę 3 punktów, natomiast autorzy wyróżnionych postów mogą rozdzielić w dowolny sposób pulę 2 punktów.

 3. W przypadku więcej niż jednego postu tego samego autora, gdy głosujący nie wskaże konkretnego postu punkty będą zaliczane do pierwszego w kolejności postu;

 4. Autor zgłoszonego tekstu nie może głosować na swoje posty, za udział w głosowaniu jego post otrzyma dodatkowe 3 pkt (w przypadku większej liczby zgłoszonych postów, dodatkowe punkty przypisane zostaną pierwszemu z opublikowanych postów);

 5. Posty, które opublikowali przez Travelfeed.io otrzymują dodatkowo 2 pkt;

 6. Głosować można do soboty 11 września 2021 roku do godziny 18;

 7. Wygrywają posty, które otrzymały największą liczbą punktów w swojej kategorii;

 8. W sobotę wieczorem ukaże się post w którym ogłoszony zostanie "Najlepsze podróżnicze posty tygodnia” oraz dwa wyróżnione posty;

PODZIAŁ NAGRÓD DLA NAJLEPSZEGO POSTU, POSTÓW WYRÓŻNIONYCH I GŁOSUJĄCYCH

Zasady nagradzania, autorzy najlepszych postów tygodnia tagu #pl-travelfeed w kategoriach "POLSKA" i "RESZTA ŚWIATA" oprócz prestiżowego tytułu "Najlepszy post tygodnia" otrzymują nagrody po 7 HIVE, autorzy dwóch wyróżnionych postów otrzymują po 3 HIVE.

Proszę głosować w komentarzach pod postem.

WAŻNE!!!

Kiedy publikujecie post w travelfeed.io oprócz wyboru Polish zwróć uwagę na zakładkę gdzie to ma być opublikowane. Po prawej stronie na dole jest zakładka "VISIBILITY", gdzie znajdziecie wszystkie platformy na których Was post będzie opublikowany, po rozwinięciu "HIVE" zobaczysz kilka funkcji, a na końcu wybór communities, nie wiem dlaczego z automatu wybrany jest "Haveyoubeenhere", trzeba zmienić na PL-TRAVELFEED.

ZAPRASZAM NA CZAT PL-TRAVELFEED

Nasza mapa Google systematycznie się zapełnia następnymi lokalizacjami. Limit warstw wymusił zmiany, ale teraz mapa powinna być jeszcze lepiej czytelna i powinna być łatwiej znaleźć informacje o konkretnej lokalizacji. Sprawdźcie sami mapę PL-Travelfeed. Skoro wciąż publikowane są posty w tagu #pl-travelfeed, to wybieramy najlepsze z nich. Z okazji drugiej rocznicy konta będę chciał "przypiąć" tam wszystkie posty opublikowane od początku w pod tagiem #pl-travelfeed.

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności.

Poniżej znajdziecie ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io

Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io

Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętaj o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

 1. Obserwuj @pl-travelfeed

 2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na Steemauto i HiveVote dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.

 3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?

TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.

Aplikacja Travelfeed

Przypominam, że można teraz pobrać i zainstalować na smartphonie wygodną i funkcjonalną aplikację Travelfeed na Androida z Google Play Store.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
18 Comments