Głosowanie na najlepszy post podróżniczy tygodnia na HIVE #141

Wracam do głosowania na NAJLEPSZY POST TYGODNIA TAGU #PL-TRAVELFEED, które posty uznacie za najlepsze tym razem zależy od Twojego głosu. UWAGA na zmiany w regulaminie głosowania!!! Wprowadzono nowy punkt 2. Zapraszam do publikowania postów podróżniczych i około-podróżniczych.

141.png

Zanim przejdę do postów, które zostały opublikowane na tagu #pl-travelfeed w mijającym tygodniu, chciałbym przypomnieć, żeby używać tagów #polish i #pl-travelfeed pośród pierwszych pięciu, w przeciwnym wypadku, może się zdarzyć, że ciekawy post umknie naszej uwadze. Szkoda, żeby takie ciekawe posty przechodziły bez echa. Nie zapominajcie, że używając tagów #polish i #pl-travelfeed musi być choć w części po polsku.

Zachęcamy do publikowania postów przy użyciu travelfeed.io (wielopoziomowej platformy blogowej dla podróżników). Publikując tam posty wspierasz rozwój @pl-travelfeed, gdyż niewielki procent zarobionych przez Twój post środków wzbogaca Hive Power tego konta. Ponad to co miesiąc travelfeed.io wypłaca @pl-travelfeed płynne środki, które są wynagrodzeniem za kurację polskich treści. Środki te są wykorzystywane na nagrody w cotygodniowych konkursach na NAJLEPSZY POST TAGU #PL-TRAVELFEED.

W tym tygodniu znów głosujemy na wszystkie posty razem.

@szmulkbergRowerem miejskim po Tarnowie
14101.jpg"Tarnów jakieś dziesięć lat temu, a może trochę wcześniej, chwalił się najwyższym stosunkiem całkowitej długości ścieżek rowerowych do liczby mieszkańców. Jest którędy jeździć, ale są to w znakomitej większości ciągi pieszo-rowerowe, czyli de facto szerokie chodniki z oznaczeniami także dla rowerów."
@broweryMiędzy Lobbes a Thuin
14102.jpg"Lobbes, niewielkie miasteczko nad Sambrą tworzy ciekawe połączenie z sąsiednim Thuin po drugiej stronie rzeki. Byłem tam wielokrotnie na rowerowych przejażdżkach, raz z żoną na niedzielnym spacerze (wspinaczce) po Thuin. Tym razem zdecydowałem się na samotny spacer z kijkami po okolicy."
@merthinKrzemieniec i Wielka Rawka. Część I - Paportna, Trójstyk granic PL/SK/UA i... wino zamienione w wodę
14103.jpg"Rozstawiliśmy samochody w Wetlinie. 4 osoby z mojej grupki wejdą na szczyty Wielka Rawka i Krzemieniec przez Dział. Ja dla siebie wybrałem dłuższy szlak, przez Paportną (na liście Korony Najwybitniejszych Szczytów Gór Polskich) i Rabią Skałę. Spotkamy się na Krzemieńcu, skąd już razem zejdziemy na Przełęcz Wyżniańską."
@marianomarianoMy journey through the Caribbean, Case Pilote Sleeping Wild
14104.jpg"Case Pilote to mała miejscowość na Martynice. W zasadzie gdyby nie tanie noclegi zorganizowane na airbnb, a było to około 10 euro ze śniadaniami za dwie osoby, to nic by nas tam nie trzymało. Tak przynajmniej nam się na początku wydawało. Po 11 dniach pobytu w wynajętym prywatnym mieszkaniu, musieliśmy zmienić miejsce noclegowe."
@raptusiewiczStaniątecki bezczas
14105.jpg"Tak się złożyło, że internety doniosły mi o możliwości zwiedzenia najstarszego żeńskiego klasztoru benedyktynek w Polsce, znajdującego się rzut beretem od Niepołomic, w których się uprzedniego wieczoru znajdowałam. Nie pozostało mi więc nic innego, jak tylko skorzystać."
@waderaCzy polski biegun zimna istnieje? Pogromcy mitów ruszają na północ
14106.jpg"Drugi poranek nad Biebrzą powitał nas ciężkim, sinym niebem, z którego co rusz chlustało obficie. Uwielbiam deszcz i nie przeszkadza mi spacer w jego towarzystwie, lecz tego dnia to była raczej nieustająca, rzęsista ulewa. Bardzo trudno się spaceruje w takich warunkach."
@merthinW poszukiwaniu Słonnego Wierchu. Spacer w Górach Sanocko-Turczańskich i najlepsze winkle w Polsce
14107.jpg"Po serii wędrówek w Bieszczadach - Trohaniec, Łopiennik i Czerenina oraz Krzemieniec i Wielka Rawka, udajemy się w okolice Sanoka. Część grupy zwiedzi sanocki skansen, a Włóczykijka z Wałbrzycha i ja udajemy się na poszukiwanie dwóch Słonnych Wierchów - wschodniego i zachodniego."
@merthinHalicz, Tarnica, Bukowe Berdo. Część I. Najpiękniejsze... t-shirt'y w całych Bieszczadach
14108.jpg"Na przełęcz Bukowską prowadzi szeroka i wygodna droga. Najpierw asfaltowa, potem szutrowa. Na jej początku robimy pierwsze zdjęcia Tarnicy - od południa. Potem jej charakterystyczne siodełko będziemy oglądać jeszcze z wschodu i północy."
@olusiuTrip to South America no. 58 Bolivia - Potosi
14109.jpg"Na początku trochę narzekałem na Boliwię i będę narzekał dalej - bo dzieci zmuszonych do pracy i śmiecących ludzi nie toleruję, ale są też pierwsze pozytywy pobytu w Boliwii. I tak największą BOMBĄ do tej pory było Potosi."
@marianomarianoMy Journey to the Caribbean, Saint Anne and Grill Creole artist
14110.jpg"Saint Anne, to przepięknie położone miasteczko na Martynice. Leży na piękną plażą i zatoką do której codziennie zawijają dziesiątki jachtów i katamaranów. Na pierwszy rzut oka, plaża wygląda jakby czas zatrzymał się tam w latach 90-tych."
@raciboDzień pełen jednej przygody
14111.jpg"Dawny Kurhaus, dzisiaj sanatorium Gryf. Tak wielkie, że jak je Niemcy założyli to po kilku latach zbankrutowało, aż przejęli je Żydzi, którzy doprowadzi je do przekształceń. Sanatorium było po prostu potem popularne wśród Żydów."
@raciboWokół Siecina
14112.jpg"Dzisiaj mieliśmy wycisk na rowerach, które działały. Działały ledwo, trzeszczały, ale najważniejsze że daliśmy razem radę. Celem było objechanie wkoło jeziora Siecino. Wyszło ponad 50 km i to jest trochę za dużo. Szkoda było jednak rezygnować z takich widoków Pojezierza Drawskiego."
@merthinKlub Włóczykijów pod Śnieżką. Długi weekend czerwcowy - Ostoja Karkonoska, Podgórzyn
14113.jpg"Plan zakładał zdobycie szczytów z Korony Gór Polski (i przy okazji Korony Najwybitniejszych Szczytów Gór Polskich) położonych w Sudetach Zachodnich. Na miejscówkę wybraliśmy fantastyczną i gościnną Ostoję Karkonoską w Podgórzynie pod Karpaczem. Właściciela, Roberta, poznałem w ciekawych okolicznościach."

GŁOSOWANIE NA NAJLEPSZY POST TYGODNIA BĘDZIE SIĘ ODBYWAŁO WEDŁUG PONIŻSZYCH ZASADACH:

 1. Głosowanie odbywa się według zasady 3-2-1, czyli najlepszy post 3 pkt, drugi post - 2 pkt, trzeci post - 1 pkt, itd;

 2. Autor(zy) najlepszych postów w poprzednim tygodniu dodatkowo mogą rozdzielić w dowolny sposób pulę 3 punktów, natomiast autorzy wyróżnionych postów mogą rozdzielić w dowolny sposób pulę 2 punktów.

 3. W przypadku więcej niż jednego postu tego samego autora, gdy głosujący nie wskaże konkretnego postu punkty będą zaliczane do pierwszego w kolejności postu;

 4. Autor zgłoszonego tekstu nie może głosować na swoje posty, za udział w głosowaniu jego post otrzyma dodatkowe 3 pkt (w przypadku większej liczby zgłoszonych postów, dodatkowe punkty przypisane zostaną pierwszemu z opublikowanych postów);

 5. Posty, które opublikowali przez Travelfeed.io otrzymują dodatkowo 2 pkt;

 6. Głosować można do soboty 29 sierpień 2021 roku do godziny 18;

 7. Wygrywają posty, które otrzymały największą liczbą punktów w swojej kategorii;

 8. W sobotę wieczorem ukaże się post w którym ogłoszony zostanie "Najlepsze podróżnicze posty tygodnia” oraz dwa wyróżnione posty;

PODZIAŁ NAGRÓD DLA NAJLEPSZEGO POSTU, POSTÓW WYRÓŻNIONYCH I GŁOSUJĄCYCH

Zasady nagradzania, autorzy najlepszych postów tygodnia tagu #pl-travelfeed, oprócz prestiżowego tytułu "Najlepszy post tygodnia" otrzymują nagrody po 7 HIVE, autorzy dwóch wyróżnionych postów otrzymują po 3 HIVE.

Proszę głosować w komentarzach pod postem.

WAŻNE!!!

Kiedy publikujecie post w travelfeed.io oprócz wyboru Polish zwróć uwagę na zakładkę gdzie to ma być opublikowane. Po prawej stronie na dole jest zakładka "VISIBILITY", gdzie znajdziecie wszystkie platformy na których Was post będzie opublikowany, po rozwinięciu "HIVE" zobaczysz kilka funkcji, a na końcu wybór communities, nie wiem dlaczego z automatu wybrany jest "Haveyoubeenhere", trzeba zmienić na PL-TRAVELFEED.

ZAPRASZAM NA CZAT PL-TRAVELFEED

Nasza mapa Google systematycznie się zapełnia następnymi lokalizacjami. Limit warstw wymusił zmiany, ale teraz mapa powinna być jeszcze lepiej czytelna i powinna być łatwiej znaleźć informacje o konkretnej lokalizacji. Sprawdźcie sami mapę PL-Travelfeed. Skoro wciąż publikowane są posty w tagu #pl-travelfeed, to wybieramy najlepsze z nich. Z okazji drugiej rocznicy konta będę chciał "przypiąć" tam wszystkie posty opublikowane od początku w pod tagiem #pl-travelfeed.

Posty do cotygodniowego głosowania mogą być zgłaszane przez cały tydzień, do niedzieli wieczór, kiedy to jest publikowany kolejny post podsumowujący tydzień na tagu #pl-travelfeed. Zapraszam do publikowania, gdyż podróże nie muszą być dalekie i kosztowne, post ze spaceru po rodzinnym mieście ciekawie napisany i udokumentowany ładnymi zdjęciami może być równie wartościowy jak post z dalekich zakątków świata, nie zapominajcie o zasadzie 250 słów.

Jeżeli przeoczyliście post o zmianach zasad publikacji i kuracji postów na tagu #pl-travelfeed polecam się z nim zapoznać. Zmiany wynikają z faktu, że jesteśmy częścią dużego projektu Travelfeed.io i staramy się propagować posty podróżnicze pośród polskiej społeczności.

Poniżej znajdziecie ważne posty dzięki, którym łatwiej opanujecie publikowanie na Travelfeed.io

Przewodnik jak zacząć z TravelFeed.io

Przewodnik jak publikować posty na TravelFeed.io

Pamiętaj o zmianie języka na polski, tylko takie posty możemy kurować.

Chcesz wesprzeć @pl-travelfeed?

 1. Obserwuj @pl-travelfeed

 2. Dołącz do trailu @pl-travelfeed na Steemauto i HiveVote dzięki temu nie przeoczysz żadnego dobrego postu podróżniczego, a dodatkowo zarobisz na kuracji.

 3. Zapraszamy do śledzenia profili TravelFeed Polska w "tradycyjnych" mediach społecznościowych: Facebook, Twitter oraz na Instagramie!!! Wszędzie tam publikowane są wszystkie posty z tagu #pl-travelfeed w celu zwabienia innych twórców na platformę.

Czym jest TravelFeed?

TravelFeed to społeczność zorganizowana najpierw wokół tagu #travelfeed, a obecnie wokół platformy Travelfeed.io, tworzona przez podróżników, dla podróżników. Jeżeli na piszesz o podróżach lub lubisz o nich czytać to społeczność Travelfeed.io jest stworzona właśnie dla Ciebie! Celem TravelFeed jest wspieranie twórców wkładających wysiłek w jakość swoich relacji, promowanie wysokiej jakości treści, a także integrowanie ze sobą wędrujących członków Steem i Hive. Społeczność ta zrodziła się dzięki inicjatywie @jpphotography, @for91days i @rimicane, natomiast polskie konto @pl-travelfeed prowadzą @lesiopm i @rozku.

Aplikacja Travelfeed

Przypominam, że można teraz pobrać i zainstalować na smartphonie wygodną i funkcjonalną aplikację Travelfeed na Androida z Google Play Store.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
9 Comments