CURATOR Community Presentation/CURATOR Topluluk Tanıtımı (EN/TR)

TR (Note: Translation was made using Google Translate)
I have been dealing with blogging and content editor jobs for a long time. As a result of not getting enough money from blogging, I started researching. After all, I ran into Steem in 2017. I continued my business of curating and writing until the big cryptocurrency crash in 2018. About three months ago I resumed creating and discovering content on the Hive Blockchain. After a while, I decided to share the contents I liked with you. I created the Curator community so that this can be done regularly.

Two different content is being created in the Curator community - for now;

  • I create a page daily. For example: "Contents liked on 4.4.2021". And at the bottom of this page, we share the links of the content we like and vote.
  • "Liked posts on X tag" or "Liked content in X community" etc. We share the content we like under the headings.

Feel free to add the links of the content you like under your daily posts. Also, share in the Curator community by compiling the content you like in various tags and communities in one post. Comment, vote by going to the links shared in the community. I will support the posts as much as I can. That's all for now. More features will come. Stay on track.


curator.png
source


TR
Uzunca bir süredir blog yazarlığı, içerik editörlüğü işleriyle uğraşıyorum. Blog yazarlığından yeterli kazanç elde edememe sonucunda araştırmalara giriştim. Sonuçta 2017 yılında Steem ile karşılaştım. 2018 yılındaki büyük kripto para düşüşüne kadar küratörlük ve yazma işine devam ettim. Yaklaşık üç ay önce Hive Blokzinciri'nde içerik üretmeye ve içerik keşfetmeye tekrar başladım. Belli bir süre sonra beğendiğim içerikleri sizlerle paylaşmaya karar verdim. Bunun düzenli bir halde yapılabilmesi için Curator topluluğunu oluşturdum.

Curator topluluğunda -şimdilik- iki farklı içerik oluşturuluyor;

  • Günlük olarak bir sayfa oluşturuyorum. Örneğin: "4.4.2021'de beğenilen içerikler" gibi. Ve bu sayfanın altında beğendiğimiz, oy verdiğimiz içeriklerin bağlantılarını paylaşıyoruz.
  • "X etiketinde veya X topluluğunda beğenilen içerikler" vb. başlıklar altında hoşumuza giden içerikleri paylaşıyoruz.

Sizlerde günlük paylaşımların altına beğendiğiniz içeriklerin bağlantılarını eklemekten çekinmeyin. Ayrıca çeşitli etiketlerde, topluluklarda beğendiğiniz içerikleri bir paylaşımda derleyerek Curator topluluğunda paylaşın. Toplulukta paylaşılan bağlantılara giderek yorum yapın, oy verin. Yapılan paylaşımları elimden geldiğince destekleyeceğim. Şimdilik bu kadar. Daha fazla özellik gelecek. Takipte kalın.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
7 Comments