Przegląd mediów i sociali...

Nowinki idą pełną parą...

Karen Kingston, były pracownik Pfizera, wcześniej również konsultant farmaceutyczny, upubliczniła wybuchowy patent na Brannon Howse Live. - LegaArtis

Patent, o którym była mowa wielokrotnie to 20120265001 A 1

Niedzielski jak wiadomo straszy nową Plandemią i karami. Bajki dla tych, co jeszcze w to wierzą, a inni się dziwią, dlaczego jeszcze nie wyleciał z butów. Ddrobnik jak widać kolejny nominowany do kosmicznej wysyłki...

Tymczasem PedoFace ucieka do świata VR online, w którym użytkownicy będą mogli pracować, grać i komunikować się ze sobą wirtualnie. Tak, bo przecież trzeba nowych cyberpato społeczeństwa siedzącego 24h nabijać monety i żyjącymi w obłokach między realem a rzeczywistością.

Przypomnijmy, że to nie ostatnie i tylko w tym przypadku...ich świat już upada.

Za nami największa dotąd globalna awaria serwisów Facebook, Instagram i Messenger, z których korzysta ponad 3 mld użytkowników na całym świecie. Pierwsze problemy zaczęły się przed godziną 18 czasu polskiego i skończyły się po północy.

Jak podał na Twitterze ekspert ds. cyberbezpieczeństwa Brian Krebs, powołując się na źródła w Facebooku, awarię spowodowało błędne uaktualnienie systemu sterującego ruchem w internecie. Eksperci wykluczają raczej atak hakerski.

Niezależne Media

| NTV | Głos Obywatelski | wRealu24 | Rebel24 |


H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
3 Comments