Which crypto best to to invest ? [EN-TR] Hangi Kripto Para'ya yatırım yapardın ?

The world is changing, technologies are developing, outlook on life is changing. And it is very beautiful and it comes to our feet and even reaches our mobile phones. Cryptocurrencies and their systems are now even taking place in our conversations. Wish I bought a Bitcoin on time? Did you ever say?
Pixabay Image
image.png

Image Url
image.png

**My goal here for #ecency and #leofinance beduna is to gain priority and I don't want to make money. But I have observed that the way to do this is to establish friendship and find a place in these communities. ** @tipu

What cryptocurrency would you invest in if you had money?

Who knows, maybe there is money already invested. How happy are you. Come on tell me now!

Which crypto money do you care about, why do you think the value of that crypto money over time

For now, I'm ready for breadcrumbs. My path is long and I need to write and share and develop my social relationships here. I need attention and place.

If I had money I would invest in Ethereum

The reason is very clear, I have come across many articles related to a lot of work and updating to fix the deficiencies of their own systems.

No scaling, no cost reduction and mining issues, although I don't understand. As I said, I don't understand much, but what I observe at least in statistics is this. I saw the best graph of normal increase only in ETH, and at one point I felt that even ETC from ETHERUM was impressed.

Now it's your turn! Which cryptocurrency is valuable to you and why?

  • What I'm wondering is which cryptocurrencies would you invest in and do you believe will rise in value? *

I would be happy if you read and liked my post and share your comment. Hope to talk.
For Turkish Users (From Google Translate ) Türkçe


Dünya değişiyor teknolojiler gelişiyor, hayata bakışımız değişiyor. Ve çok güzel fırsatlar ayağımızın dibine geliyor hatta cep telefonumuza kadar ulaşıyor.Kripto paralar ve sistemleri artık sohbetlerimizde bile yer almaya başladı. Keşke bir Bitcoin zamanında alsaydım ? Dediniz mi hiç ? Hive para birimi güzel gelecek vaad ediyor ama yine de büyük kripto paralar daha çok güven veriyor çünkü güvenen çok insan var .(Popüler oldukları için). Umarım Hive ve Blog üzerine kurulu blockchain teknolojileride zamanla hak ettikleri gerçek değere kavuşur. [Image Url](

Burada #ecency ve #leofinance topluluğuna geliş amacım öncelikle para kazanmak yalan söylemek istemiyorum. Ama bunun yolunun da bu topluluklarda arkadaş edinmek ve yer edinmek olduğunu da gözlemledim.

Paran olsaydı hangi kripto paraya yatırım yapardın ?

Kim bilir belki de para vardır zaten yatırım yaptın. Ne mutlu sana . Haydi bana şimdi söyle !

Hangi kripto parayı önemsiyorsun ,zaman içinde niye değer kazanacığını düşünüyorsun o kripto paranın?

Ben şimdilik ekmek kırıntılarına razıyım .Yolum uzun ve yazmam paylaşmam ve sosyal ilişkilerimi burada geliştirmem gerekiyor. Dikkat çekmem ve yer edinmem gerekiyor.

Benim param olsaydı Ethereum 'a yatırım yapardım

Sebebi çok açık kendi sistemlerini eksikliklerini gidermeye yönelik çok çalışma ve güncelleme yapıldığıyla alakalı bir çok yazıyla karşılaştım.

Ne kadar anlamasam da yok ölçeklendirme yok maliyet düşürme ve mining olayları gibi. Dediğim gibi çok anlamıyorum ama en azından istatistiklerde gözlemlediğim şey şu. Normal artış zamanlarda en iyi artış grafiğini sadece ETH ' da gördüm hatta bir ara ETC nin bile Ethererumdan etkilendiğini hissettim.

Şimdi sıra sende ! Hangi kripto para senin için değerli ve niye ?

Merak ettiğim şey siz hangi kripto para birimlerine yatırım yapardınız ve yükseleceğine değer kazanacağına inanıyorsunuz ?

Yazımı okuyup beğenirseniz ve yorumunuzu düşüncenizi paylaşırsanız mutlu olurum. Görüşmek dileğiyle.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
2 Comments