RE: RE: «Россия как поддерживала Донбасс, так и будет поддерживать. Мы даже будем наращивать нашу поддержку Донбасса» (Вова Путин)
You are viewing a single comment's thread from:

RE: «Россия как поддерживала Донбасс, так и будет поддерживать. Мы даже будем наращивать нашу поддержку Донбасса» (Вова Путин)

RE: «Россия как поддерживала Донбасс, так и будет поддерживать. Мы даже будем наращивать нашу поддержку Донбасса» (Вова Путин)

От цікаво ви собі навигадували різні там малоросії, Львів віддати Польщі...

Це реально вас на історичних факультетах такому вчать?

А про Галицько-Волинське князівство вас там не навчали? А про те, як Данило Галицький боронив українську землю від різного роду загарбників, коли на місці нинішньої столиці мокш ще жаби квакали, також нічого не згадували?

А про українську Кубань, Білгородщину, Холмщину та Підляшшя вам також не розповідали?

Дивно це все, бо я також історик за спеціальністю і мене вчили зовсім іншому. Все мабуть від мови викладання історії залежить.

Можу вам також професійно розповісти про часи Української народної республіки, про визначний похід полковника Болбочана на Крим, про підняття українських прапорів над флотом у Севастополі, про окупацію більшовиками Харкова і Києва та геноцид місцевого населення, про заселення московітами території нинішнього Донбасу у домівки померлих від голоду українців, про спільні радянсько-нацистські паради у Бресті після підступного поділу Польщі, а також про події, які передували анексії українського Криму та частини Донецької та Луганської областей…

До речі, щодо дати виникнення назв я рідко помиляюсь:

photo_2020-12-25_13-46-39.jpg

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
2 Comments