RE: RE: «Россия как поддерживала Донбасс, так и будет поддерживать. Мы даже будем наращивать нашу поддержку Донбасса» (Вова Путин)
You are viewing a single comment's thread from:

RE: «Россия как поддерживала Донбасс, так и будет поддерживать. Мы даже будем наращивать нашу поддержку Донбасса» (Вова Путин)

RE: «Россия как поддерживала Донбасс, так и будет поддерживать. Мы даже будем наращивать нашу поддержку Донбасса» (Вова Путин)

Давайте почнемо з назв. Якщо ви звикли писати "на Украине", то я буду називати вашу країну звичним для мене терміном Московія.

Щодо "...у нас в Росси половина фамилий закачивается на О или Чук..." це не відповідає дійсності, бо тоді було хоча б 100 українських шкіл на всю країну, а оскільки їх немає жодної, то мабуть більше представників інших народів та національностей з південних територій із прізвищами, які закінчуються на -ов, і це точно не Іванов.

Знову ж таки, якщо у США багато носіїв прізвищ накшталт Сміт та Джонсон, то я ніде не чув, щоб американці себе вважали братами мешканців Великої Британії, незважаючи навіть на майже подібну мову спілкування.

З таким самим успіхом ми б могли себе вважати братами із поляками, але чомусь не вважаємо, хоча носіїв прізвищ із польськими закінченнями у нас предостатньо. Поляки для нас є просто гарними сусідами. Так могло бути із вашою країною, але не склалось.

Вся справа у тому, що Московія, а саме така офіційна назва була у країни де ви мешкаєте до початку 18 століття, була звичайною імперією, яка асимілювала окуповані території, підкоряла та переселяла її представників. Для прикладу, у вільний час почитайте про Зелений Клин на Далекому сході.

Не знаю, до якого саме народу ви відносите саме себе, але у моєму коментарі до вашого допису мова йшла саме за вождів народу, який себе чомусь вважає "русским", хоча заради історичної справедливості це досить суперечливе твердження.

Щодо Криму, то історія перш за все полюбляє факти. І за беззаперечними фактами, визнаними міжнародною спільнотою та чинним українським законодавством, український Крим є зараз окупованою територією військами країни, де ви мешкаєте.

Є факт військової агресії і вона нічим не відрізняється від історичних аналогій подібних до окупації чеських Судет німцями у 20 столітті.

Скільки буде тривати окупація українського Криму покаже час.

Приклад Балтії вам не є зрозумілим, оскільки ви не мешкаєте на території цих країн. А мешканці країн Балтії завжди вважали, що весь час перебування у складі Московії під різними її назвами є періодом окупації.

Подібна ситуація стосується і України. Для нас перебування у складі того самого СРСР є періодом окупації.

Але зважаючи на те, що ви визнаєте необхідність проведення депутінізації, то можливо це перші кроки для початку діалогу…
А може статись так, що для нормалізації відносин між країнами має змінитись не одне покоління…

До речі, на мою думку Московія у тому територіальному складі, у якому вона зараз перебуває, не є життєздатним та органічним державним утворенням. Існує занадто багато протиріч та світоглядних розбіжностей між народами, які мешкають на її території.

Для всіх буде краще коли народи та національності отримають можливість на самовизначення та утворення низки незалежних держав. Бажано у мирний та безкровний спосіб…

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
4 Comments