Про туристичні тренди

В новинах побачив, що туристи з країн Перської затоки залишили в Україні 25 мільйонів доларів. Напевне, ви вже їх бачили, особливо їх багато в Карпатах. В деяких частинах Буковелі їх вже більше ніж українців!
День тому, я бачив одного з них з сім'єю, коли спускався з Драгобрату. Далі я зупинився освіжитись біля річки і він пікнув, коли проїздив на великому джипі. Через декілька хвилин вже я проїжджаю повз його машину і бачу з вікна виглядає рука з ножем. Я повільно проїхав повз, думав можливо він хоче щось сказати. Він нічого не сказав. Напевне, просто милувався тим, як літнє сонце відблискує в ножі.
Раніше ж я спускався на рафті, і в компанії були двоє арабів. Середній класн: вчитель і пожежник. Вони, як і більшість арабських туристів орендують авто для поїздок Україною, і лише на заправках пального приносять в бюджет тисячі гривень. (Як приклад - фото з двох моїх заправках на Окко)
Отже й в туризмі існує нерівність: такі туристи для економіки країни значно привабливіші ніж ті, хто економить та пересувається громадським транспортом

img_0.5073080927135146.jpg

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
1 Comment