Закликаю організовуватися в кіберпрофспілки

На цьому тижні, мною було прийнято рішення не брати участь в івентах гри @cryptobrewmaster, а поспостерігати і повивчати ці процеси. І то, що я зміг виокремити для себе, мене почало турбувати.
А зауважив я наступне:
Незалежно від того, скільки часу і ресурсів (а вони у нових гравців зрозуміло обмежені) ти витрачаєш для участі в івентах, топ 3-5 місць беруть одні й ті ж люди. Риночок порішав (
При тому, що увірватися вони можуть, на ці позиції, перебуваючи далеко на периферії. І на жаль в довгостроковій перспективі, ситуація тільки погіршується і розвиватися буде в геометричній прогресії. І це, я не беру до уваги, івент, в якому заохочуються топ 25 пивоварень, які вже сколотили собі передовий капітал. Ну де ж ти, антимонопольний комітет.

Прикро те, що на це, ніхто найближчим часом не збирається звертати уваги. Це і зрозуміло, альфа в самому розпалі і роботи ще дуже багато, щоб звертати увагу на такі дрібниці. АЛЕ! Але. Навіть в альфу потрібно комусь грати і було б добре, щоб на цих "когось" звертали увагу.

Подібна "співпраця" з передовими гравцями, які за допомогою легкого доната, можуть так само легко, обходити f2p гравців явно не сприятиме розвитку гри. Про донати поговоримо як то окремо, аж надто об'ємна ця тема. І так, якщо раптом мене хтось запитав, що потрібно робити, то я швидше за все запропонував би розподілити можливу активність гравця на всю тривалість івенту, щоб виключити подібне вливання активів, яке виключає конкурентоспроможність нових гравців і підвищує капіталізацію і так вже сформровавшіся користувачів.

На завершення, хотів би сказати, що історія повинна вчити нас тому, що "вільного ринку" про який так мріють радикальні лібертаріанці не існує і існувати не може в принципі. Якщо на ринку існує картельна змова, то він може маніпулювати ринком. Ринок стає невільним.
Якщо ми застосовуємо механізми, які протистоять картельним змовам, то ринок перестає бути вільним, оскільки ми його контролюємо.
Ринок існує тільки в рамках правил, які визначають його учасники, ринок позбавлений правил неминуче прагне до їх встановлення або колапсує.

03a76026c666c14249b879589e0d7edd.jpg

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
5 Comments