Ламповий ведмідь

В аеропорту Дохі є чудова скульптура, мені вона дуже сподобалась, таких як було багатенько, тому що зробити фото без сусідів виявилося справою нелегкою.

img_0.7421086973663469.jpg

Трошки пошуку в інтернеті і я знайшла таку цікаву інформацію:

"Знаменитий «ламповий ведмідь» був створений американським скульптором Урсом Фішером в 2006 році. На створення статуї Фішера надихнула власна дитяча іграшка. Він відсканував іграшкового ведмедика і за допомогою 3D лазера згенерував ескізи до майбутнього величезного твору мистецтва.
Скульптура була куплена в Нью-Йорку на торгах аукціонного дому Крістіс, світового лідера ринку мистецтв. Статую купив член королівської сім'ї Катару, відомої любов'ю до творів мистецтва. З чуток, величезну покупку ніде було розмістити, тому було прийнято рішення поставити її в аеропорту. Вартість жовтого ведмедика - понад 6,8 мільйонів доларів. Перед тим, як стати символом повітряного порту в Досі, скульптура виставлялася перед нью-йоркським хмарочосом Сигрем-білдінг на Парк Авеню. Насправді, гігантська іграшка зовсім плюшева - вона виготовлена ​​з бронзи. Вага незвичайної статуї становить понад 15 тонн, висота - 7 метрів."

img_0.8419833455163591.jpg

Він дуже крутий, цей ведмедик, я рада, що змогла його побачити 🥰

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
1 Comment