Бостонський шлюб

Сьогодні я вперше зустріла статтю із такою назвою. Заінтригувала, оскільки це поняття нове для мене. Прочитала, з'ясувала.

img_0.7397620923713266.jpg

Трішки про це напишу..

Бостонський шлюб це спільне проживання двох жінок без романтичного чи фізичного контексту. Термін бере свій початок ще з роману Генрі Джеймса "Бостонці " 1886 року. В ньому йдеться про спільне життя двох незаміжніх жінок. Хоча сам автор в романі такий термін не використовував, та такого плану відносини в цьому романі, мабуть, були (потрібно його почитати).

Кожен трактує цей термін і ситуацію по - своєму. Для одних це фемінізм і боротьба з патріархальним шлюбом. А для інших це непоганий спосіб виживання. Наприклад, для розлучених жінок з дітьми без житла. Звісно, якщо поглади на побут і життєвий шлях сходяться, разом цікаво і комфортно, чому б ні. Правда такі шлюби навряд можуть бути стабільними і довготривалими. Бо хтось да когось собі знайде і переїде. Хоча хто зна..

У мена також, виходить, був бостонський шлюб 😅Колись я винаймала житло з дівчиною. Причому нам дуже комфортно жилось. Я темпераментна і емоційна, вона спокійна і врівноважена. Готували по черзі (чи не готували зовсім, це ж холостяцьке життя, бутіка достатньо), прибирали разом або по черзі. Проблем ніколи з цим не було, як і скандалів. Кожного вечора спілкувалися і пили чай із шоколадкою. Якщо хтось хворів, то хоч було кому піти в магазин чи аптеку.

Проте потім у кожної з'явився кавалер і наш шлюб розпався 😁

Ось така історія, не така стара , як давня 🙃

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
2 Comments