Токсична людина: причина, ознаки та що робити, щоб нею не стати. (щотижневий челенж від @teamukraine - "fkoxicppl")

Ще з дитинства нам відомо, що життя потребує енергії. "Будеш погано їсти, будеш слабким", - казали нам батьки. В школі нас навчали з чого складається наше фізичне тіло і як саме їжа перетворється на енергію, проте зовсім нічого не казали про те, чому одним людям вистачає енергії в житті, а іншим ні. У одних людей хваває сил та наснаги на багацько речей, а іншим хочется весь час спати/відпочивати, бо "після роботи зовсім сил немає". Так в чому ж річ, чому так?
Адже, очевидно, що справа зовсім не в їжі, хоча без неї, звісно, ніяк.



З іншого боку, відомо що поруч з бадьорою, енергійною людиною у нас підвищується настрій, самопочуття, а після спілкування з тими, хто любить жалітись, критикувати, показувати себе жертвою і т.д. настрій падає, енергія кудись зникає. Ні, не зникає - вона перетікає до так званої "жертви", яка поповнює таким чином свій енергетичний запас. Коли ми спілкуємось, наші біополя починають взаємодіяти. А що буде коли сполучити дві ємкості з різним рівнем рідини? Правильно, - з часом енергія з ємкості з більш високим рівнем перетече до ємкості з більш низьким.






В школі чомусь не вчать, що є прямий зв'язок між нашими думками, емоціями та діями і тим запасом енергії, що ми маємо. І що можна витрачати енергію, не тільки займаючись якоюсь фізичною активністю. І що потрібно слідкувати за своїм енергетичним балансом, адже якщо витрачати більше ніж поповнювати, то вижити можна лише за рахунок інших людей (загалом, живих істот), свідомо чи несвідомо поповнюючи свою енергію за рахунок інших.

Комусь це подобається, а хтось просто не знає як вижити по іншому. Таких людей називають "токсичними", і якщо бути чесним до кінця, ми самі інколи поводимось як "токсична людина", атакуючи наших рідних та близьких. Коли у нас обмаль енергії.

Прийомів багато, основні такі:

  • постійні скарги на те що "все погано"
  • злі жарти про інших, плітки та критика інших людей
  • свідоме створення стресової ситуації
  • безпідставне звинувачення інших
  • провокація конфлікту

Звісно, краще за все таких людей краще уникати, але що робити коли так чинить ваш бос, теща чи просто сусід по купе в поїзді?

Способи захисту:

  • Срещування рук чи ніг. Таким чином ви замикаєте свій енергетичний контур.
  • Котролюйте свої емоції - не допускайте негативу.
  • Уявіть між собою та такою людиною дзеркало зовнішньою стороною до токсичної людини.

В інтернеті можна знайти десятки інших способів і якщо вищезгадані методи не підходять можна підібрати собі щось інше на власний смак.

А тепер головне:

Як не стати токсичною людиною для інших?

По-перше, потрібно знати закони біонергетики, які працюють незалежно від того, подобається нам це чи ні. Тут я хочу порекомендувати книгу "Биолокация для всех. Система самодиагностики и самоисцеления человека" (автор Л.Г. Пучко). Книга з серії "must have to be read".

По друге, пам'ятати про Закон Бумерангу:



Те, що ви віддаємо у всесвіт, до нас рано чи піздно повертається. Причому в більшому обсязі.

В цих словах криється відповідь на питання "Що робити, коли енергії все одно не вистачає?". Як би парадоксально це не звучало, але якщо не витрачати її на негативні емоції чи тривожні думки, то інший варінт -

Віддавати її у виді позитиву іншим людям.

Посміхнутись з ранку своїм рідним , близьким. Зробити щось корисне для інших. Просто подумки побажати всім любові та добра. :) І завершити цей пост, який сподіваюсь, комусь видасться цікавим чи корисним :)


Всі використані в пості киртинки або зроблені власноруч, або мають лінк на джерело.







H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
7 Comments