Футбольний менеджер Sorare : хронологія моєї гри та декілька порад початківцям

Пам'ятаєте, минулого разу в пості про Sorare я писав що, в турі Global All Star D4 week 138 в мене вже є 173 бала? Так ось, в цьому турнірі до 0.02 ETH у мене не вистачило якихось 7 балів. Мій результат = 243.99 pts. Основна причина - біла (безкоштовна) картка мексиканського воротаря.

image.png

Була б вона червоною, не було б жодних проблем. А так, через штраф (-41% по балам) в мене недобір. Прийдеться задовольнитись мінімальним призом 0.01 ETH, та й далі збирати призові на RARE картку воротаря.

Взагалі в цій грі воротарі "на вагу золота". Їх мало, підмінити гравцем з другим амплуа (захисником, напівзахисником, форвардом) неможливо, тому новачкам Sorare з обмеженим бюджетом треба ретельно підбирати безкоштовні карти при старті.

До речі, декілька порад тим, хто хотів би "піти по моїм стопам" та не знає з чого почати) . Після реєстрації в Sorare пропонують підібрати команду з безкоштовних (білих) карт, і тут потрібно відмовитись від автоматичного системою, а підбирати гравців самому. Всього на стартовий віртуальний капітал, що дається кожному гравцю, потрібно підібрати 10 карт.

І моя перша порада така: вибирайте 5 добрих гравців, які грають в основному складі своїх команд, приблизно на 3/4 капіталу, а за решту підберіть якийсь непотріб. Основний акцент - на воротаря, який можна буде використововувати в турнірах типу Global All Star D4 (основний варіант для початківців), допускається одна біла картка в команді. Якщо у вас будуть гарні гравці, це допоможе отримувати призи в турнірі Rookie для початківців (допускається 8 ігор) у вигляді білих карток, серед яких попадаються гарні воротарі (наприклад, як мій мексиканец Carlos Acevedo). Між іншим, глянути які карти є у мене в наявності можна по лінку https://sorare.com/gallery/stranger27

Порада друга: при пошуку карт використовуйте дуже зручний ресурс https://www.soraredata.com/ . Тут є додаткова статистика по карткам та кращі фільтри пошуку ніж на офіційному сайті Sorare.

Порада третя: слідкуйте за новинами по своїм основним гравцям. Те, що команда гравця, карту якого ви маєте, грає в період турніру, ще не означає що буде грати ваш футболіст і вам нарахують бали. На данний момент я ризикую прогавити приз поточному турнірі, тому що мій захисник Nicolas Pallois (до речі, рекомендую)

image.png

перед туром примудрився отримати від судді червону картку і цьому турнірі пропускає матч. А я полінувася/забув перевірити, що скоріше буде коштувати мені призу вартістю в 16 долл.(ETH все й далі дорожчає).

Тому перед початком турніру бажано переірити інформацію по гравцям ашої команди на таких сайтах:

  • https://www.sofascore.com/
  • https://www.transfermarkt.ru/

Четверта порада: використовуйте дискорд ( https://discord.gg/TSjtHaM ), щоб бути в курсі як останніх новин по грі, так і про те, щоб вигідно придбати чи обміняти картки. Також там можна дізнатись про характер травми, можливі трансфери, причини пропусків матчів футболістами.

П'ята порада: якщо надумаєте купувати RARE (червоні ) картки футболістів для більш цінних призів чи участі в більш престижних турнірах, намагайтесь взяти картку на аукціоні, чи за допомогою прямої пропозиції іншому футбольному менеджеру, кому картка дісталась в подарунок, чи в момент тимчасового погіршення результатів гри потрібного вам футболіста.

На цьому поки що все. Бажаю успіху!)


H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
2 Comments