Футбольний менеджер Sorare: хроніка моєї гри станом на кінець січня

Минуло майже дві неділі з мого минулого посту на тему того як граючи в Sorare, я крім задоволення, отримую непоганий дохід в криптовалюті ETH.

З того часу маю такі результати

 • Global All Star D4 week 135 = 985th місце, 147.59 pts
  Таки без граючого воротаря мені так і не вдалось отримати приз, ще й напівзахисник Faris Haroun , який так класно зіграв минулого разу

  image.png

  як на зло отримав травму, через що його картка не грала. Тому без варіантів.

 • Global All Star D4 week 136 = 797th 220.74 pt

  Як тільки я взнав про серйозну травму Фаріса , одразу ж продав його картку з прибутком близько 5 долл. (0.003 ETH)

  image.png

  та й купив замість нього цього француза

  image.png

  за $29.27 0.022 ETH

  Цей кадр виявився гарним хлопцем, побігавши трохи з м'ячем, набрав мені в турнірі аж 56 балів, що й допомогло мені впевнено отримати приз 0.01 ETH. Правда потім я його продав за 0.03 ETH, бо треба ж якось заробити на червону картку воротаря, але якщо буде можливість придбати по хорошій ціні, знову куплю картку цього француза. Сподобався.

 • Global All Star D4 week 137 = 1203rd , 51.31 pts
  В цьому турі я пролітаю "як фанера над Парижем", тому що на час проведення цього турніру команди гравців картки яких маю, просто не грають. А значить балів на приз отримати ну ніяк. Тільки за рахунок купівлі нових карток. Але ж, як я вже писав раніше, я обмежив свої інвестиції в цю гру стартовими 1000 грн. Але гравців, хоч і не граючих, я на турнір відправив - хай принаймні досвід наберуть.)
 • Global All Star D4 week 138 = 690th 123.79 pts
  Мій поточний тур, в якому датський напівзахисник Данієль Васс з "Валенсії" вчора несподівано забив гол, що дало мені жирних 73 бала!

  image.png

  Поки що з 5 ігор зіграно 2 і вже є 123 бала. У мене гарні шанси на отримання виграшу 0.02 ETH, а в отриманні 0.01 ETH майже не лишилось сумнівів! Турнір закінчується 2-го лютого, тож вже зараз можна сказати що січень 2021 видався непоганим і доволі прибутковим:)

Взагалі, хочу сказати, що в цій грі дуже важливо слідкувати за новинами і ретельно підбирати гравців на тур. Бо якщо гравець підхопив ковідку, чи отримав травму, чи набрав забагато жовтих карток, то на поле його не випустять, а значить бали для перемоги він не принесе.

Тому ціни на ринку коливаются в залежності від результативності картки. І за рахунок цього можна підвищувати якість своєї команди без додаткових витрат та й просто нарощувати капітал.

Саме завдяки цьому маю таку динаміку в Sorare :

image.png


H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
3 Comments