Перша річниця Hive

Отже, це сталося! HIVE відзначає свій перший прожитий рік. І незважаючи на все продовжує розвиватись. Наприкінці березня минулого року ніхто точно не знав куди заведе нас відділення від Стіміту. Але та підла і ганебна ситуація, спровокована підступним нарцистичним китайцем, спричинила явні зміни на краще.

Спільнота користувачів зробила свій вибір і тепер відбувається бурхливий розвиток. За кількістю додатків hive впевнено випереджає всі інші медія-блокчейни. І з кожним місяцем з’являються все нові. Наприклад, ті ж крипто ігри. Вони залучили до спільноти купу людей і зацікавили їх ознайомлюватись з блокчейн технологіями.

Але передусім поява та існування "Хайв" це приклад того, як однодумці, об’єднані спільною метою та поглядом на речі, здатні перемагати. І також не зупинятись на досягненому та створювати щось нове.

А ще не може не радувати те, що українське ком’юніті збільшується і приймає участь у розвитку блокчейну. За цей рік до нас долучилось чимало "свіжої крові". Нові автори, яких не було на Стіміті, додали цікавих розповідей про своє життя у різних його аспектах і власний погляд на події довкола. Сподіваюсь вони й надалі будуть писати цікаві оповідки, а не цікаві теми відсіються самі по собі. І класно, що більшість все ж намагається писати українською. (Не маю нічого проти інших мов та двомовних постів).

Дуже круто, що у нас є кілька програм підтримки творців. З’являються нові сервіси: для обміну криптовалюти (від @ua-promoter та @ex24), інтерфейс для постінгу (aeneas.blog), онлайн-магазин пива didcraftbeer.shop, гра "КриптоПивовар" (cryptobrewmaster.io). Та виникнуть ще й інші і ними користуватимуться в багатьох інших країнах.

Найбільшим же здобутком нашої спільноти, окрім авторів звісно, я вважаю наявність власної української біржі Cryptex24, яка не зважаючи на роботу в бета-режимі забезпечує надійну торгівлю. І при цьому дозволяє без зайвої мороки та додаткових комісій при конвертації, продати за гривню свої зароблені монети HIVE-HBD та інші криптовалюти. Так, торгівля на ній не надто жвава. Але це все через те, що варто більше звертати на неї уваги. І тому я закликаю не ходити на всілякі китайські бінанси, а хоча б регулярно наповнювати "стакани" на вітчизняних сервісах.

Стосовно себе. То завдяки тому, що відбулось утворення HIVE. Мені вдалося злити свої стіми і трохи оновити комп’ютер привівши його до якихось більш-менш сучасних характеристик. Сподіваюсь ще вийде накопичити на новий монітор. А ще через "Хайв" у мене з’явився матеріальний стимул більше читати книг, щоб потім написати свої враження. Тому поки залишаюсь тут, хоч на творчість із приходом весни, випадає все менше часу.

І ніби до свята ціна монети добряче підскочила. Що стане стимулом для нових вершин.

До речі, в якості подарунка до свята пропоную кожному на цьому тижні зробити хоча б один пост з увімкненою опцією для винагород PowerUp 100%. Або ж задонатити той сервіс чи автора який вам найбільше подобається.


H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
5 Comments