Нові перемоги українців

Новий тиждень треба починати з приємних новин. Але знайти їх не так просто серед усього політичного та економічного жестяку, божевільних ідей й інших зрад та шлаку приправлених надзвичайними подіями, що несуться нашим інформаційним простором.

screenshot_20210913_214403.png
(кадр з відео)

Проте все ж трапляються приємні несподіванки. Сьогодні дізнався, що кліп української режисерки Тані Муніньо здобув перемогу у премії MTV Video Music Awards 2021, церемонія нагородження якої відбулась позаминулої ночі в Нью-Йорку.

Українка зняла кліп для популярного заокеанського репера Lil Nas X (хто їм придумує ті псевдоніми) на трек Montero (Call Me by Your Name). Власне сама композиція та ідея то на любителя, але візуал та зйомка захоплюють.

А ще відео не просто перемогло, а отримало відзнаки аж в трьох категоріях. Таких як "Відео року", "Найкращі візуальні ефекти" та "Найкраща режисура". А загалом воно було серед претендентів у п’яти номінаціях.

Також виявляється, що окрім цього кліпу режисерка співпрацювала із іншими відомими американськими поп зірками, такими як Katy Perry, Rosalia, Cardi B, Lizzo.

І от це ще приклад того, що ми не гірші за інших та здатні робити щось модне та актуальне. Треба лише "рубати сю скалу" та не забувати якого ти роду-племені.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
1 Comment