Дно глибшає

От і маємо нові "веселі" результати на довиборах у Раду.

(картинка з pixabay)

Як і прогнозувалось, найбільша заруба відбулась на прикарпатському окрузі номер 87. Де зіштовхнулись три серйозні сторони. Чому три? Тому, що Звіробій зняла свою кандидатуру на користь Кошулинського у сподіванні що її незначна частка прихильників підсилить результат ідеологічно дружнього кандидата.

Але сподівання виявились марними і дива не трапилось. Регіон є головною вотчиною Шевченка, а Коломойському, у складний для нього час, дуже необхідна додаткова людина в парламенті. Тому кошти на кампанію, піар та підкуп виборців розлітались на ліво та на право.

Ніби все мало йти до виграшу. Проте зелений цирк, в кращих традиціях часів януковича вирішив, що буде по іншому. До округу відрядили цілу штурмову бригаду депутатів на чолі з Тищенком. От і почалось. Зриви підрахунків голосів, повторні перерахунки, дзвінки про мінування і заручників на дільницях, блокування і втручання в роботу ТВК, тиск на членів комісій, пропажа бюлетенів. Довелось навіть застосовувати сили спецпризначення для охорони приміщення ОВК.

Після тижневих підрахунків результати голосування на 5 дільницях були визнані не дійсними, а при перерахунках виявились розбіжності. В результаті за даними ЦВК Вірастюк отримав 31,25% голосів, а Шевченко - 29,69%. Різниця між ними 749 голосів.

Вся ця історія добре показана у свіжому відео від каналу MokRec:

Шевченко заявляє, що не планує здаватись та буде судитись. "Слуги" й собі вимагають у правоохоронців провести розслідування правопорушень. Але то все вже не важливо вже хто виграв. Адже програли всі ми. Такі дії зеленчаків показують, що вони ухопившись за владу будуть триматися за неї міцно.

Ще одним негативним наслідком є підрив довіри людей до громадянського інституту виборів. Про це вже свідчить дуже низька явка виборців. В результаті руйнування довіри до цього інструменти волевиявлення, на верхівку можуть знову вилізти промосквоські сили. Вони потроху промацують підґрунтя для нового ривка — на Донеччині перемогу у проміжних виборах здобуває громадянин ворожої країни та відкритий ватник Аксьонов.

А тим часом, росіянці хвалькувато почали брязкати зброєю в черговий раз беручи на слабо і проводячи нову хвилю психологічно-інформаційних операцій. І в цей час наш найвеличніший, після телефонної розмови з Байденом і відосіка про нове "ата-та-та" корупціонерам і ворогам, хвацько вирушає налагоджувати дипломатичні та економічні відносини в Катар. Ага, якраз саме те, що треба. В розпал епідемії. Мабуть "перша леді" давно не грілась на морі.

(картинка з nytimes)

Справжнє шоу, що заслуговує на екранізацію. Але, на жаль, ми вже другий рік живемо в цій дійсності.


1 Comment