Переглядач зображень ShowImage

ShowImage — швидкий та легкий переглядач зображень.

showimage_title.png

Програма є реінкарнацією KuickShow із KDE3, що перероблена під Qt5. Її головна функція — швидкий показ картинки без зайвих подразників.

showimage1.png

ShowImage підтримує багато популярних форматів файлів, а також webp та svg. При запуску з’являється вікно вибору теки де розміщенні зображення. Після цього відривається перша картинка в теці. У разі встановлення програми як стандартного переглядача просто відкривається обраний вами файл. За умовчанням вікно програми масштабується відповідно до розміру картинки.

showimage2.png

Інтерфейс застосунку мінімалістичний. Є лише єдине вікно без жодних додаткових панелей. При наведенні курсора миші до верхнього та нижньої частини з’являється кнопки для гортання, переходу в повноекранний режим, повертання картинки та інформація про файл. Управління переглядом здійснюється як мишею, так і клавіатурою.

showimage3.png

Всі інші опції приховані в контекстному меню за правим кліком миші. Тут можна перевернути чи відзеркалити зображення, налаштувати масштаб, перемістити, скопіювати чи видалити файл, дізнатися інформацію про файл, перейти до іншого зображення. Або відкрити зображення в іншій програмі.

Меню частково українізоване. З окремих налаштувань доступні лише можливості для призначення власних клавіатурних скорочень та деяких функцій миші.

showimage7.png

Сайт програми: https://www.linux-apps.com/p/1126798

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
1 Comment