Катерина Александрова - Еліна Світоліна або як одеситка переграла росіянку

Цей матч можна назвати довгоочікуваним. Так, букмекери віддавали перевагу, перед матчем, Світоліной. Це не дивно. Александрова 30-я посіву. Еліна - 5-я посіву. Суперниці зустрічалися тричі. У всіх зустрічах сильнішою була Світоліна. Крім цього, після пам'ятного всеукраїнського скандалу, Світоліна буде понад вмотивованою. Це і варто враховувати в першу чергу. Відповідно, особисто я віддавала перевагу саме Світоліной. Отже, читаємо, як проходила зустріч.

Перший сет

Жереб надав шанс починати зустріч Катерині Александрової. Світоліна почала з реалізації брейк-поінт. Вона відразу повела в рахунку. Еліна відразу ж закріпила успіх виграшем другого гейму. Катерина виграє третій гейм на своїй подачі. Рахунок стає 1 - 2. Александрова відповіла своїм брейком у 4 геймі і зрівняла рахунок. Позначається те, що стабільності тенісисткам поки не вистачає. Світоліна відразу реалізувала свій другий брейк. Після цього, виграє ще і 6-й гем. Вона знову повела в рахунку в 2 очка: 2 - 4.

У 7 геймі Александрова, допустивши 2-е подвійні, після 2-х «рівно», змогла виграти гейм на своїй подачі (3 - 4). Восьмий гейм одеситка виграє під «0» (3 - 5). Катерина не вимкнулася з боротьби. Вона виграла 9-й гейм (4 - 5). У 10-му геймі Александрова реалізувала брейк-поінт і зрівняла рахунок: 5 - 5. У 11 геймі перемогу здобула Александрова (6 - 5). 12-й гейм Світоліна виграє під «0» і переводить сет на тайм-брейк.

Тайм-брейк 1 сету

Хотілося б написати багато букв. Але говорити особливо багато немає сенсу. Еліна впевнено взяла 6 очок поспіль. Програла оду свою подачу. Але виграла чергову подачу Александрової. Це при тому, що Катерина допустила чергову подвійну. Рахунок тайм-брейку 1 - 7. Рахунок сету: 6 - 7. Рахунок в матчі стає 0 - 1. Важливим є те, що в 1 сеті Александрова допустила 6 подвійних, проти однієї у Світоліной.

Другий сет

Першою на подачу вийшла Світоліна і виграє 1 гейм. Александрова виграє 2 гейм. У 3 геймі Світоліна, програючи 40 - 30, змогла не тільки зрівняти рахунок, а й виграти свою подачу (1 - 2). Четвертий гейм виявився напруженим і драматичним. Катерина, програючи 0 - 40, змогла зрівняти рахунок. Після 3-х «рівно» Світоліна таки реалізувала брейк-поінт (з 5-ї спроби). Вона збільшила відрив: 1 - 3. В 5 геймі, Світоліна, програючи 40 - 30, зрівняла рахунок. Але після 3-х «рівно» Катерина змогла реалізувати брейк-поінт, скоротивши відставання в рахунку (2 - 3). Відразу взяла очко на своїй подачі.

Світоліна відповіла виграним 7 геймом (3 - 4). У 8 геймі Александрова зрівняла рахунок. Дев'ятий гейм Світоліна виграє під «0». У 10 геймі, на подачі Александрової, Світоліна, спершу, робить рахунок 40 - 40. Потім, з першої ж спроби, реалізувала матч-поінт. Вона виграла гейм, сет і матч. Правда, Александрова записала собі в актив, на останньому розіграші, подвійну помилку. У Загальній складності у Александрової в активі 7 подвійних, у Світоліной всього 3. Правда Катерина переграла одеситку по ейсам: 6 - 1. Але все ж, Еліна Світоліна виграє матч з рахунком 0 - 2 (6 - 7 (1 - 7) і 4 - 6. Світооліна виходить до 4-го кола.