Як заощаджувати споживання газу? Шість головних правил, які допоможуть знизити обсяг споживаного газу

газ.jpg

Економіка повинна бути економною. У наш непростий час, під час пандемії, постійного карантину, на перший план виходить фінансове питання. Тобто, як прожити на низькі доходи, при зростанні цін. Особливо на газ. В Україні він подорожчав на 35%. Відповідь проста: потрібно заощаджувати. Як заощадити блакитне паливо? Секрети економії газу. Що радять фахівці?

Економія газу на першому місці в питанні заощадження доходів

газ1.png

Коли піднімається це питання, усі відразу ж говорять про те, що потрібно встановлювати облікові прилади. Саме вони допоможуть вірно розраховувати обсяг витрати газу. Але це тільки вершина айсберга. Фахівці вказують, що є 6 основних правил, які допоможуть ефективно використовувати блакитне паливо. Дотримуючись їх можна знизити обсяг споживання газу в кілька разів.

Правило No1: чистота на першому місці

В першу чергу потрібно стежити за чистотою паливного обладнання. Копоть та наліт збільшують розмір споживання. Крім цього, потрібно регулярно (не менше 1 разу на рік) проводити техобслуговування всього газового устаткування.

Правило No2: використання якісного та зручного посуду

Важливу роль відіграє матеріал, з якого виготовлений посуд. Алюмінієві варіанти не вважаються максимально економними. Фахівці рекомендують віддавати перевагу посуду, який виробляється з нержавіючої сталі. Дно має бути полірованим.

Правило No3: розмір каструль та сковорідок

Ці вироби повинні бути такого ж розміру, що і сама пальник. Зверніть увагу на те, що якщо каструля буде менше, тоді вогонь буде гріти боки посуду. Відповідно, бачимо даремний розхід палива. Таким чином газу потрібно буде витратити в рази більше.

Правило No4: використання кришок

Ні для кого не секрет, що вміст каструлі, накритою кришкою, приготується набагато швидше. Відповідно, для того, щоб не витрачати газ даремно, потрібно регулярно користуватися кришками.

Правило No5: оптимізація використання духовки

Фахівці рекомендують користуватися духовою камерою з максимально можливою користю. Зокрема, не варто готувати тільки одну страву. Наприклад, якщо захотіли запекти гарбуз або фрукти, тоді поміркуйте та приготуйте відразу ж ще одну страву. Наприклад, на одному деці можна приготувати піцу, а на іншому спекти шарлотку. В даному випадку духовка буде завантажена по максимуму і її використання буде оптимізовано. Крім цього, потрібно стежити за тим, щоб дверцята щільно прилягали до корпусу і не відбувалася втрата тепла.

Правило No6: користуємося скороваркою

Попри те, що вона практично ні чим не відрізняється від стандартної каструлі, все ж має ряд особливостей. Для приготування тої чи іншої страви скороварка вимагає практично у 2 рази менше газу, ніж потрібно витратити при використанні каструлі. Продукти зберігають свої корисні властивості. Їжа більш правильна та корисна.

газ2.jpg

Таким чином, в побуті не складно заощадити споживання газу. Якщо застосовувати всі 6 перерахованих вище правил, тоді ви зможете знизити споживання газу мінімум на 20 відсотків.


Унікальність тексту 100%


Малюнки

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
1 Comment