Маски шкодять шкірі обличчя, як уникнути проблем, як правильно носити

red-haired-girl-with-a-medical-mask-on-a-red-woman-doctor-european-medical-mask-in-hand-the-girl-in-a-white-turtleneck_148665-82.jpg

Карантинні заходи передбачають обов'язкове носіння захисної маски. Це призводить до того, що у шкіри обличчя з'являються проблеми. Як запобігти серйозним захворюванням від носіння захисних засобів? Які проблеми виникають у шкіри обличчя від регулярного носіння маски? Як безпечно носити захисну масу?

До чого може привести щоденне носіння маски

Маски виготовляються з різних матеріалів. Це може бути як марля, бавовна, або поліестер. Косметологи та дерматологи радять використовувати маски, виготовлені з натуральних матеріалів. Ці захисні засоби дихають і вільно пропускають повітря. Але, незалежно від матеріалу, маски наносять шкоду шкірі.

Зокрема, з'являється піт. Вологе середовище сприяє появі та розвитку бактерій. Поява «парникового ефекту» призводить до затикання шкіри обличчя. У зв'язку з цим можуть утворитися висипання, вугри, почервоніння (купероз) та алергічні реакції. У деяких випадках з'являються зірочки та розширюються судини. Якщо шкіра суха, вона починає лупитися.

Як позбутися негативних наслідків від носіння маски

Косметологи радять внести деякі зміни в щоденний догляд за шкірою обличчя.

  1. Для сухої, комбінованої та нормальної шкіри, на першому етапі, необхідно очистити поверхню за допомогою тоніка. Для проблемної та жирної шкіри тоніка буде недостатньо. Після очищення необхідно використовувати себорегулюющу сиворотку. Тобто, крем, в основі якого використовуються антибіотики.

  2. На кінцевому етапі процедур необхідно (для сухої, комбінованої й нормальної шкіри) зволоження. В даному випадку потрібно використовувати флюїд, до складу якого входить гіалуронова кислота. Це допоможе утримати вологу. Якщо шкіра схильна до акне, тоді рекомендується застосовувати засоби, до складу яких входять пробіотики. Для понад сухої шкіри рекомендується, вечорами використовувати креми, які створені на основі вуглеводу. У ці креми входять натуральні масла.

Як правильно і безпечно носити маску

  1. Маску потрібно надягати виключно на суху та чисту шкіру. Необхідно використання тоніків або міцелярної води. Якщо ці речі недоступні, тоді використовуємо відвар ромашки. Можна застосовувати календулу.

  2. Спостерігаємо за вологістю шкіри. За годину до виходу на вулицю рекомендується нанести зволожувальний крем.

  3. Не рекомендується користуватися декоративними видами косметики. Крім цього, не варто користуватися тональними кремами. Вони можуть глибоко забиватися в пори та закривати їх. У свою чергу, це призводить до появи прищів, почервоніння і висипань. Використовуйте розсипчасту пудру на мінеральній основі. Можна застосовувати ВВ, СС-креми.

  4. Постійна зміна масок. Одноразові потрібно міняти кожні 2 години. Тканинні маски вимагають регулярного, щоденного прання.

Таким чином, маски здатні завдати нашій шкірі обличчя непоправної шкоди. Бережіть своє здоров'я!


Унікальність тексту 100%


Світлина

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
2 Comments