Новинка-бестселер Каті Бльостки "Матера вам не наймичка" 📕

📕 Катя Бльостка - блогерка, мати чотирьох синів, мешканка США, народилась в Рівненській області. Вона здобула популярність у соцмережах своїми материнськими дописами, а тепер її книга розходиться неймовірними темпами, навіть на етапі передзамовлення.

📝 Видавництво "Віхола" видало новинку-бестселер, яка називається "Матера вам не наймичка, або Чому діти це... Прекрасно". Перший наклад книги миттєво розкупили, і тепер готується до друку наступний наклад.

f06142d585483c42109e95f77edf0fb4.jpg

Опис книги від видавництва:

Немає значення, планували ви дітей чи ні, дивлячись на дві смужки тесту на вагітність, жінка все одно переживатиме купу суперечливих емоцій. І чоловік, коли дізнається, до речі, також. Ця книжка про реальне, живе, неідеальне материнство. Про матеру, яка через призму гумору та самоіронії, використовуючи легку дозу елегантних матюків, намагається день перестоять і ніч передержатись. Від тесту на вагітність до баталій у садочку. Про перші купання, зуби, соплі й незручні запитання. Поважною ходою пройдемося по всіх періодах материнства, намагаючись триматися курсу на збереження здорового глузду та душевної рівноваги. Розберемо стереотипи, зруйнуємо шаблони, ніжно «обезврєдимо» бабу. Виробимо імунітет до непрошених порад і забобонів. Ця книжка для мам, щоб підтримати і надихнути; майбутніх мам, щоб налаштуватись і знати, чого чекати; бабусь, щоб згадати і пережити знову; і татусів, щоб краще зрозуміти всіх цих дам.

Зміст книги:

2be32739a628ee6934a5c4f2fcb89641.jpg

b962e94dde1402fab8a72b29b927d40f.jpg

Ця книга - приклад того, що, незважаючи на певну кількість критики, читач вимагає сучасності. Вже відходять на другий план енциклопедичні книги про батьківство, а така жива, безкомпромісна, та, яка кидає виклик, без прикрас книга потрібна українському (і не тільки) читачеві. ✔️

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversion now