Книга "Протокол Хашимото. 90-денна програма відновлення здоров’я щитоподібної залози" 📕

📕 Мене зацікавила ця новинка від видавництва BookChef під назвою "Протокол Хашимото. 90-денна програма відновлення здоров’я щитоподібної залози", автор Ізабелла Венц. Так як проблема здоров'я щитовидної залози торкається дуже багатьох людей, і торкнулась мене у тому числі, інформація про діагнози і шляхи вирішення дуже корисна.

41b4fe2eb667bf65fcc83b4b5d6cee29.jpg

💭 Наприклад, мені прописані пожиттєві гормональні препарати у зв'язку з АІТ (аутоімунний тиреоїдит), але ж як сумно і важко приймати щодня ліки, розуміючи, що це тепер постійний твій супутник. Читала десь, що є якісь особливі дієти, які можуть замінити прийом ліків, але всякі дієти часто буває майже нереально реалізувати. Адже живучи у містечку, де лише один супермаркет і то не завжди там є те, що потрібно, це майже неможливо мати постійно ряд продуктів, якщо ще й не сезон в Україні. І ось імовірно саме така книга може прояснити певні моменти щодо способу життя, який може позбавити людину потреби пожиттєво вживати таблетки.

Отже, опис книги від видавництва:

Автоімунні захворювання стають епідемією сьогодення. Одним із найпоширеніших є хронічний тиреоїдит — запалення щитоподібної залози, відоме також як хвороба Хашимото. Доктор Ізабелла Венц багато років хворіє на неї, а відтак їй є чим поділитися з читачами своєї другої книги-бестселера. Вона зрозуміло й науково обґрунтовано пояснює передумови збоїв у роботі щитоподібної залози та наслідки війни, яку починає вести імунітет проти власного організму. А головне — спираючись на свій досвід та консультації з багатьма лікарями і їхніми пацієнтами, Ізабелла Венц пропонує читачам унікальну програму, яка допоможе стати на шлях зцілення й позбавитися залежності від гормональних препаратів, а також запобігти виникненню порушень у роботі щитоподібної залози.

Зміст книги:

c3c10ee3d07d0d5a838e27e1e1135435.jpg

1318aa6cd6fe77f82a6b886fe1f9aeab.jpg

Книга стане в пригоді тим, хто:

🔸 має підтверджений діагноз та хвороби, що можуть спровокувати появу тиреоїдиту (наприклад, діабет);
🔸 постійно відчуває втому, сонливість, погіршення пам’яті, депресію;
🔸 хоче полегшити перебіг захворювання й поліпшити якість життя;
🔸 прагне запобігти появі проблем у роботі щитоподібної залози;
🔸 готовий докласти зусиль для оздоровлення свого організму.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversion now