Книга "Ми такі задовбані", новинка 📕

📕 Чергова новинка від видавництва Yakaboo publishing "Ми такі задовбані", автор Емі Шах.

Книга присвячена здоров'ю. Її написала лікарка-нутріциолог Емі Шах, яка намагається пояснити і допомогти стати здоровішими, відновити нормальний рівень енергії.

83a9b4deeeaac2d3490bf21cdd7f5abd.png

Опис книги від видавництва:

У вас відчуття, ніби життя надто клопітне, дні короткі, а хотілося б понад 24 години в добі? Вам здається, що ви надміру працюєте, і стресу забагато, і чомусь важко позбутися втоми? А лікар каже, що це вікове, що це нормально, мовляв, усі тепер перевантажені клопотами й стресом, таке життя. Більше відпочивайте, менше стресуйте — і все налагодиться. Ви не одні такі. Жінки різного віку страждають від утоми й вигорання, однак виснаження не має стати вашою новою нормою. У цій книжці докторка Емі Шах, спираючись на власний досвід, описує програму, яка допоможе відновити рівень енергії і стати здоровішою. Ключове в цій програмі — увага до енергетичної трійки: складних взаємозв’язків між шлунково-кишковим трактом, імунною системою і гормонами. Емі Шах обіцяє, що притримуючись її системи й порад, уже за два тижні ви помітите зрушення в ліпший бік. А через три тижні почуватиметеся зовсім іншою людиною. Тож якщо хочете позбутися всюдисущого та обтяжливого відчуття втоми, цей практичний посібник від лікарки-нутриціолога — для вас. Трохи зусиль, велике бажання змінитися й відновитися — і ви повернетеся до нормального життя.

Зміст видання:

7d515526c36a05bef52185144e8d2fcb.png

Що ж, думаю корисно буде почитати, хоча, не впевнена, що всім легко зайде система, яку пропонуватиме авторка. Але не заглядатиму наперед. Якщо дійдуть руки до книги, буду оцінювати зміст 🙂

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversion now