Книга "Мама й син. Як виховати надзвичайного чоловіка" Меґ Мікер 📕

📕 "Мама й син. Як виховати надзвичайного чоловіка" Меґ Мікер - книга нещодавно вийшла друком у видавництві BookChef.

840f6e430ee73040cea1f624f2b15692.jpg

📝 Багато різних думок є про те, яким має бути виховання сина. Але, як відомо, мама є головною особою у житті будь-якої дитини, принаймні, до певного віку. І ця книга зорієнтована на читачок, яких хвилює виховання хлопчиків. І справа не лише у вихованні як прищепленні якихось принципів поведінки, а й у тому, як побудувати стосунки із сином на роки, щоб у них панували довіра та повага.

💬 За описом книги від видавництва:

Меґ Мікер — лікар-педіатр із 30-річним досвідом роботи й мама чотирьох дітей — щедро ділиться секретами, які допоможуть жінкам побудувати довірливі й близькі стосунки з синами або ж відновити й зміцнити їх. Сучасний світ, налаштований на безальтернативний успіх, ставить перед майбутніми чоловіками багато складних викликів і піддає їх неабиякому тиску. На те, як із цим усім впораються хлопці, здатні вплинути їхні матері. Книга «Мама й син» допоможе мамам знайти в собі сили й упевненість, якими вони зможуть поділитися зі своїми дітьми; підкаже, як подолати протиріччя й суперечності, які час від часу виникатимуть між ними та підлітками; підтримає тоді, коли настане час відпускати сина у самостійне плавання.

Фрагмент видання:

Mama-i-sun-block-UA-2.png

Mama-i-sun-block-UA-3.png

Mama-i-sun-block-UA-4.png

Mama-i-sun-block-UA-5.png

Mama-i-sun-block-UA-6.png

Mama-i-sun-block-UA-7.png

Mama-i-sun-block-UA-8.png

Книга «Мама й син»:

🔶 допоможе мамам знайти в собі сили й упевненість, якими вони зможуть поділитися зі своїми дітьми;
🔶 підкаже, як подолати протиріччя й суперечності, які час від часу виникатимуть між ними та підлітками;
🔶 підтримає тоді, коли настане час відпускати сина у самостійне плавання.

До речі, дуже багато новинок презентуватимуть на Книжковому Арсеналі - 2021. Видавництва активно готують до друку новинки, бестселери, дуже очікувані видання.

Join the conversion now