Книга дитинства: З живого джерела 📙

📙 Найтепліші спогади і найкращі враження дитинства подарувала мені така книга, як "З живого джерела". Я навіть не знаю, де моя книга зараз, численні переїзди мабуть залишили її десь у бабусі або мами. І не видадуть більше її в Україні - це зрозуміло.

📝 Це книга - українські народні казки, видана ще в 1990-му році.

Ukrayinski_narodni_kazki__Z_zhivogo_dzherela.jpeg

💬 Мабуть, така книга була не в однієї дитини. Я навіть не можу точно пригадати, які там казки були включені, але, здається, про Оха точно була.

За інформацією з інтернету, казки були написані і переказані українськими письменниками: Марко Вовчок, Михайло Максимович, Пантелеймон Куліш, Панас Мирний, Микола Костомаров, Анатолій Свидницький, Іван Рудченко, Павло Чубинський, Іван Манжура, Яків Головацький, Леонід Глібов, Іван Франко, Михайло Павлик, Ганна Барвінок, Іван Верхратський, Олена Пчілка, Леся Українка, Борис Грінченко, Софія Тобілевич, Варвара Чередниченко, Михайло Стельмах, Галина Сухобрус, Лука Дем'ян, Петро Лінтур, Іван Чендей, Володимир Бандурак, Степан Пушик, Михайло Івасюк, Михайло Фінцицький, Михайло Сіренко, Іван Малкович.

Мабуть, подібна книга справляла враження, так як у ній були кольорові ілюстрації і цікаві історії. Зараз у сучасних дітей маса вибору видань, не впевнена, чи припадає в них душа до якоїсь книги конкретно. Та втім це і добре, що сучасні діти можуть різноманітно розвиватися.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversion now