Книга "Чому матуся хоче напитися", Джилл Сімс 📒

📒 "Чому матуся хоче напитися" - книга із серії "Щоденник виснаженої мами".

◾️ Видавництво: Моноліт-Bizz.
◾️ Автор: Джилл Сімс.
◾️ Кількість сторінок: 352.
◾️ Рік видання: 2020.
◾️ Вага: 500 г.

IMG_20210914_084736.jpg

📝 Ця "кричуща" серія книг, до якої входять "Чому матуся хоче напитися", "Чому матусю все дістало" і "Чому матуся часто матіркує" покликані стати підтримкою та другом усім матусям, які виснажені своєю мамською працею.

Опис книги від видавництва:

Промовиста назва цієї книжки одразу привертає увагу читачів. І недарма. Розгорнувши її, ви опиняєтеся у не такому вже й простому світі типової мами. Тата ніяк не відірвеш від гаджетів, діти, син Пітер і дочка Джейн, постійно конфліктують між собою. Як же мамі хочеться втекти від усього цього, щоб бодай трохи перепочити… Еллен минає 39 років. Не таким вона колись уявляла своє життя. Мріяла, що в сорок буде елегантною леді, яка вільно розмовляє французькою і будує успішну кар’єру. Натомість їй доводиться працювати на рядовій посаді на пів ставки, щоб устигати дбати про дітей. Жінка веде щоденник про те, що турбує кожну маму: як непросто виховувати дітей, що робити зі страхом бути поганою матір’ю і як не «розчинитися» в домашніх обов’язках, геть забувши про власні потреби. Книжка вирізняється авторським стилем — дотепним і легким, у ній багато гумору, кумедних і непростих ситуацій. Головна героїня, всупереч усьому, не впадає у відчай, сприймає численні побутові труднощі з сарказмом та іронією, адже тільки так їй вдається не втрачати себе.

Книга написана у формі щоденника. Відгукнеться усім, хто був у ролі матусь, а може зацікавить і тих, хто лише планує ними стати. Адже материнство - нелегка праця, тому не дивно, що подібні книги стають бестселерами у світі 😃

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversion now