Фільм "Малголланд драйв", 2001р. Враження 🎞

🎞 "Малголланд драйв" - це фільм 2001 року режисера Девіда Лінча. У ролях:
Наомі Воттс, Джин Бейтс, Ден Бернбаум, Лора Геррінґ.

💬 Взагалі, я вирішила подивитись цей фільм після того, як вичитала, що режисер присвятив його своїй колезі асистентці Дженніфер Сайм, колишній дівчині Кіану Рівза, яка загинула в автокатастрофі. І ось після цієї інформації я думала, що подивлюся зараз класний фільм, а вийшло не дуже. Тому що цей фільм настільки мені не зайшов, не підійшов, що я ніколи нікому навіть таке не рекомендую дивитися.

1566573237123686315.jpg

Дівчина потрапляє в аварію з якимись багатіями, але вона вилазить з машини і йде, куди очі бачать. Вночі вона ховається в якихсь кущах поспати, а на ранок проникає в найближчий будинок. В цей же будинок приїжджає ще одна дівчина, пожити тут, поки її тітки нема. Вона розуміє, що невідома особа тут також є, і згодом виявляється, що в тієї дівчини втрата пам'яті. Хазяйка дому захоче допомогти новій подрузі і подружиться з нею. От рівно до цього моменту все ок, далі - повна маячня.

✖️ Фільм надто довгий, щоб тратити на нього свій час навіть заради цікавості, тому, звісно, не рекомендую. Ще й після всього перегляду абсолютно не ясно, що ж відбувалося. Навіть трейлера не хочу шукати.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversion now