(UA) Найкращий кооператив EVER!!! Це гра, яку СТОВІДСОТКОВО треба спробувати!!

Гра It Takes Two, насправді, вийшла доволі давно, чотири місяці тому, 26 березня 2021 року якщо бути точнішою, грали ми з @makovich приблизно у квітні, але Вам, чомусь, про неї вирішила розповісти лише зараз. Краще зараз ніж ніколи, вірно?) Тож рушаймо зі мною у світ пригод, веселощів та безтурботності!

Гра – стовідсотковий кооператив, тож як можна зрозуміти, наодинці Ви пограти не зможете. Є варіанти грати по сітці чи то вдвох на одному пристрої, але майте на увазі - екран розподіляється на дві частин – для кожного гравця своя половина. Спочатку мені це дууже не сподобалось, але згодом звикла. Ніякого дискомфорту через те що мені належить лише половина екрану я не відчувала.

Основні герої – чоловік та дружина – ляльки Мей та Коді. Насправді, це люди які були перетворені за допомогою чар. Щоб помиритися та мати змогу повернутись у реальний світ до доньки їм доводиться працювати злагоджено, допомагаючи один одному. Протягом всієї подорожі їх супроводжує казкова книга кохання Хакім, яка у свою чергу також є наставником та направляє їх на стежку примирення.

It-takes-two-gameplay-trailer-narrated-josef-fares-1.png

ss_6e987a0678b013bfd0073a9ac4703e1f04ca4dea.1920x1080.jpg

original (1).jpg

original (2).jpg

Локацій дійсно багато: дерево, космос, кімната іграшок, зимова країна, сад, теплиця та інші. І для кожної такої глави розробники підготували для Мей і Коді особливі навички. Це може бути бластер що стріляє палкою сумішшю чи можливість змінювати свій розмір для Коді чи водяний насос та постріл силою голосу для Мей.

ss_a15164ddd357ab3c0b2aff575a6b215b2d91b406.1920x1080.jpg

original (3).jpg

original (4).jpg

Також на деяких локаціях приховані міні ігри, на хід гри вони, звісно, ніяк не впливають, але погодьтесь – виграти у ворога це добре, а ось покласти на лопатки друга – безцінно! =) Знайти їх дуже легко - запримітили бубон - гра десь неподалік.

it-takes-two-minispiele-fundorte.jpg

It-Takes-Two.jpg

Окремо хотілося б звернути увагу і на босів, а у цій грі воні також присутні. Не залежно від того на якій саме локації Ви граєте - будьте впевнені, наприкінці Вас обов'язково чекає якась маштабна перепона. Це може будт оживша машина, як пилосмок, наприклад, чи то оса або найкрасивіша квітка у теплиці зі своїми посіпаками. Навіль проста м'яка іграшка-мавпа може наробити клопоту, попотіти доведеться.. Але не лякайтесь, разом Ви з легкістю зможете подолати всіх ворогів і прямувати далі!

It-Takes-Two-Vacuum-Cleaner-Boss.jpg

It-Takes-Two--How-To-Beat-All-Bosses-WaspQueen.jpg

It-Takes-Two--How-To-Beat-All-Bosses-Joy.jpg

It-Takes-Two-Moon-Baboon-Fight.jpg

Це дійсно захоплююча та неперевершена гра. З нею ми провели декілька яскравих вечорів, а беручи до уваги що то був період локдауну це було дуже доречно. Неймовірно кольорові локації, чудова взіємодія персонажів, їх гострі жарти.. все це залишило доволі теплий слід у моєму серці. Це той випадок коли по завершенню ти думаєш - а давай ще раз з початку.

Дякую що провели час зі мною!. Ми ще обов’язково зустрінемось!

P.S. Взагалі то я не дуже добре ставлюсь до того щоб купувати ігри, на мою думку це.. ну не найкраща трата коштів для дорослої людини, але.. не в цьому випадку. Гра It Takes Two – чудовий приклад якісного продукту, який доставить безліч задоволення. Тож дуже раджу Вам придивитись до цієї розробки.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
1 Comment