(UA) Кожен повинен займатись своєю справою або що б було якби Ван Гог співав.

Чи замислювались Ви колись, що кожному з нас відведена якась своя справа, хтось був народжений малювати, хтось бути добрим менеджером, а хтось взагалі – винахідником? Ось коли наш природжений талант співпадає з обставинами, нашим оточенням, стилем життя та ще багатьма дрібними і не дуже обставинами і народжується покликання.

vocation-illustration-set_74855-2481.jpg

посилання на зображення

Ван Гог був вправним художником, а співав він, як гадають англійці, не дуже. Це звичайно жарт, але існує ідіома «to have Van Gogh`s ear to music» яку можна перекласти «мати вухо Ван Гога у музиці», а всі ми знаємо що вуха в нього, у певний час, не стало. Звичайно ідіома використовується жартівливо:

Jeff tried to sing, but he had Van Gogh’s ear for music and was soon ushered out of the audition. – Джеф намагався співати, але в нього дуже погано виходило, тож його вивели з прослуховування.

My uncle managed just fine in the music industry even though he has a Van Gogh's ear for music. – Моєму дядьку вдалось непогано втриматись у музикальній індустрії хоча він нічого не розуміє у нотах.

This is a classic album. If you can't make sense of it then you have Van Gogh's ear for music. - Це класика. Якщо тобі не зрозуміла така музика, то ти , мабуть, нічого не тямиш.

500x0.jpg

посилання на ілюстрацію

А використовується ідіома коли говорять про тих хто співаючи не попадає у ноти, не вміє співати чи то взагалі з музикою на Ви.

Походження, вочевидь, тісно пов'язане з інцидентом коли Ван Гог відрізав ліве вухо після серії психічних захворювань. Після того він продовжував вмикати гучну музику і, навіть, намагався підспівувати. Звичайно, він ніколи не попадав у ноти.

Дякую що провели час зі мною! Ми ще обов’язково зустрінемось!

Join the conversion now