Разом ми – сила. Допоможемо врятувати життя!/Together we are power (UA-EN)

Сьогодні неділя. Хотілося би звісно постить щось таке веселе та безтурботне... Але
Це сталося ввечері 14 жовтня, саме так, на велике релігійне і державне свято.
У день свят українці часто роблять зло тваринам (це кажу як людина, що сидить у fb у всяких волонтерських групах).

IMG_20211014_215748-01.jpeg

Мій колишній чоловік та його друг поверталися із зустрічі зі Шегині до Львова. В один момент вони помітили щось маленьке збоку на трасі. Зупинилися. Це було крихітне кошеня розміром з долоньку (мою долоньку:))) Вони опитали людей, що живуть поряд, адже дорога йшла через село. Як ви здогадалися, ніхто не визнав кошеня за своє. Швидше за все його викинули з машини.

IMG_20211014_214838.jpg

Отож хлопці його привезли додому. Але тут виникла нова проблема: і в колишнього, і в мене вже є тварини, а в маляти виявилися загноєні очі. Я ще досі живу в селі разом з 4-ма котами, які невакциновані. Не можна кошеня до них...

Часу на роздуми фактично не було. Тому я віднесла його в клініку доктора Маркевича, яка за щасливим збігом обставин є у двох хвилинах ходи від дому. Була ніч, як чудово що там є стаціонар!!! Лікар підтвердив, що є вірусна хвороба, закапав очі (оце на фото малявка вже красива, перед тим я навіть не додумалася її сфоткати, руки тремтіли), дав уколи. Мале має десь місяць, але коли йому дали паштетик, то їло шалено.

IMG_20211014_214826.jpg

Отож, наш курс лікування: 3 уколи в день (антибіотик, вітамін та імуномодулятор), очні каплі, тепло (воно у спеціальній клітці з підігрівом), гарне харчування. Це все коштує 350 грн в добу:((( Мої друзі кошатники не наважаться брати додому хворе кошеня. Тому оптимальний варіант це клініка хоча б на 7 днів.

IMG_20211014_215755-01.jpeg

Для мене це все звісно як грім серед ясного неба. Адже навіть коли я заберу малюка додому, то його слід буде доліковувати і годувати дорогим кормом, воно зовсім мале.
Я собі сьогодні думаю, що Hive це дійсно дар і благословення. Адже кожен з вас може допомогти кошеняті, просто натиснувши upvote. От так чудово! Хочете зробити добро на противагу зла? Я знаю, що хайв - це дуже велика мережа. Ви можете не помітити цей допис, тому наперед прошу вибачення, але я буду теґати людей, які мене часто підтримують, щоб привернути вашу увагу (це одноразова дія).

Dear friends! Please support me and help raise funds for the treatment of a homeless kitten by voting for this post. In a week I promise to write more and give more photos. Now the kitten is in the clinic. (I will explain to my foreign folowers that our state does not help homeless animals. Everything is based on volunteers and zooactivists!!) @ewkaw, @brumest, @qurator, @priyanarc, @adalger, @manorvillemike, @catnet, @cuddlekitten, @ksteem, @sagesigma, @kohsamui99, @jim888, @bartolomee, @olga.maslievich, @bugavi, @darine.darine, @shady,@yetaras,@darynka, @teamukraine

Будь ласка проголосуйте за цей пост або за інші мої пости. Давайте вилікуємо кошеня разом, а можливо і знайдемо йому дім.
Усім дякую за увагу! До зустрічі!

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
21 Comments