Огляд матчу УПЛ Львів - Олександрія або спроби зачепитися за місце в Прем'єр Лізі

У 22-му турі ФК Львів приймав на своєму полі Олександрію. Команди переслідують різні цілі. Але обом клубам потрібні окуляри. Господарі ділять останнє і передостаннє мета з міна. Треті знизу йде Рух. Олександрія розташовується на 7 сходинці з 26 очками. Гості програли три останні зустрічі. Львів програв 2 з 3 останніх зустрічей. У першому колі Олександрія переграла сьогоднішнього суперника з мінімальним рахунком: 1 - 0.

Огляд матчу УПЛ Львів - Олександрія

Початок матчу проходило в позиційній боротьбі. На 5 хвилині зустрічі Гречишкін пробивав, але не влучив у ворота. На 8 хвилині Махмутович відповів Олександрії своїм неточним ударом.
На 13 хвилині Львів спробував організувати позиційну атаку. Після подачі в штрафний майданчик м'яч долітає до голкіпера Олександрії, від Пашаєва.

Ближче до середини тайму почало проявлятися невелику територіальну перевагу гостей. Але до реальної небезпеки біля воріт суперників справа не доходила.

На 30 хвилині Пашаєв грає в стінку, отримує простір і виконує вивірену передачу в штрафний майданчик Львова. Після невеликого рикошету від захисника господарів, Устименко забиває гол. При чому, форвард пробивав у порожні ворота. Голкіпер був уже відіграний. Гості повели в рахунку: 0 - 1.

Через 10 хвилин Львів дає відповідь своїм гольовим моментом. Бусько робить простріл. Ернест, розвернувшись, пробиває практично в упор. На 39 хвилині зустрічі Львів зрівнює рахунок. Але вже на 43 хвилині зустрічі, Брикнер головою пробиває в створ. Голкіпер Білик не зміг зорієнтуватися. В кінцевому підсумку, намагаючись перевести м'яч на кутовий, він закидає його в свої ворота. Результат першого тайму матчу: 2 - 1.

Початок другого тайму Олександрія провела більш активно. Але на 56 хвилині гравці Львова втекли в контратаку. Ернест віддає передачу на Нича. Останній збільшує рахунок в матчі. Результат: 3 - 1.
На 71 хвилині зустрічі Новіков спробував пробити з ворота. Але удар був заблокований. Практично миттєво, після першого небезпечного моменту, Гречишкін пробиває в захисника Львова.

На 76 Мишенко забиває у ворота Львова. Але боковий арбітр фіксує положення поза грою. Гол не зарахований. На 79 хвилині Махмутович мав практично 100-відсотковий момент. Але з 4 метрів не зміг потрапити у ворота.

В кінцевому підсумку, Львів продовжив впевнено оборонятися. Але і сам не відсиджувався в обороні, намагаючись гостро атакувати. Напруження наростало. Арбітр все частіше став діставати жовті.
До основного часу арбітр додав 3 хвилини. На 90 + 2 хвилині зустрічі Мишенко пробиває в руки голкіпера Львова. В кінцевому підсумку, результат матчу: 3 - 1.

Заблоковані удари: 1 - 1.

Таким чином, Олександрія програє 4 матч поспіль. Львів піднімається на 11 сходинку в турнірній таблиці. Наступні матчі команд будуть зіграні в середу, 21.04.2021 р Львів проведе перенесений матч Чемпіонату проти Миная. Олександрія, в рамках Кубку країни, буде грати проти Зорі. У 23 турі Львів зіграє проти Десни. Олександрія буде приймати на своєму полі Шахтар. Судячи з усього, Олександрія втратила надію на потрапляння в зону Ліги Європи. Залишається зіграти більш ефективно в Кубку країни. Але на заваді стоїть топових Зоря.