Огляд матчу Минай - Шахтар або небажання гравців Миная виходити на футбольне поле

У передостанньому турі розіграшу Чемпіонату України аутсайдер Минай приймав Шахтар (Донецьк). З одного боку гірники ще не вирішили свої турнірні питання. Цей матч міг стати вирішальним. Після нього будуть відомі перші три команди сезону.

Перед матчеві події

Перед матчем почалися перші проблеми. Минай закрився в своїй роздягальні. Вони відмовлялися виходити на поле. При чому, довгий час команда нікого не пускала. В тому числі, делегатів матчу.
Перший час говорилося про те, що на стадіоні немає світла. Але ситуація виявилася набагато серйозніше. Виявилося, що у команди (гравців) проблеми з керівництвом клубу. Вони сперечалися перед матчем. Ці сварки дійшли до самого матчу.

У 19-05 Минай пустив в роздягальню делегата матчу. Після цього, виконавчий директор УПЛ Дикий пояснив ситуацію.

Міна заявили, що якщо до 19-25 команда не з'явиться в під трибунним приміщенням, тоді команді буде зараховано технічну поразку 0 - 3.

У 19-20 команда почала з'являвся в тунелі. Гравці Шахтаря, які розминалися, вирушили знімати тренувальну форму. Вони почали готуватися до матчу. Але чіткості і ясності в ситуації не було.
У 19-30 на поле почали з'являтися гравці Шахтаря і арбітри. Після гостей стали з'являтися гравці Миная.

Огляд матчу Минай - Шахтар (Донецьк)

Матч почався в 19-35. Судячи з усього, після таких нервових хвилин і годин повинні були позначитися на гравцях.

Перші дві ігрові хвилини виявилися рівними. Потім Шахтар почав диктувати свої умови на полі. На 3 і 4 хвилині зустрічі гравці донецької команди тричі пробили. Два удари були заблоковані. Соломон пробив вище.

У команди Минай виділявся Пиняшко. У перші 25 хвилин матчу він завдав два удари повз ворота. Незважаючи на тотальну ігрову перевагу, Шахтар зміг забити на 29-й хвилині. Гол забиває Степаненко. На 34 хвилині Дентіньо пробиває у стійку воріт.

Надалі Шахтар продовжив позиційну гру. За 1-й тайм команди завдали всього 1 удар в зграй на двох.
На 51 хвилині Соломон пробиває в створ. Але забиває на 53-й, роблячи рахунок 0 - 2. На 70-й хвилині Майкон забиває третій гол гірників в цьому матчі. В кінці зустрічі гравці Миная не змогли реалізувати два небезпечних моменти. У відповідь на 81 хвилині матчу Степаненко забиває свій другий гол і 4-й м'яч Шахтаря.

Поступово гірники довели матч до переможного кінця. Багатостраждальний матч завершився очікуваним розгромом господарів.

Шахтар достроково завойовує 2-й рядок в Турнірній таблиці. Він потрапляє в кваліфікацію Ліги Чемпіонів. Минай, незалежно від результату останнього матчу залишає вищий футбольний дивізіон України.