Anime&K-Pop Party: back to school

Зникати я люблю але обіцяю, що такого більше не буде. Та повертаюся я як завжди із цікавими новинами. Ось в цю середу я відвідала Anime&K-Pop Party: back to school. Що це таке?

Це захід для шанувальників аніме (японської анімації) і k-pop (корейської поп-музики).Там була можливість поспілкуватися з однодумцями, відмінно провести час зі своїми старими друзями і знайти нових, сфотографуватися з косплейщиками і улюбленими персонажами у гарній фото-зоні, послухати улюблені пісні в живому виконанні, подивитися на класні виступи місцевих гуртів, потанцювати і пограти в цікаві ігри та конкурси. Там ти можеш відчити свободу і не боятися, що твій музичний смак осудять. Атмосфера легкості і невимушеності, ось що там було.

BTS 💜.jpg
https://www.pinterest.ru/pin/576883033524164425/

Головним гостем був Song Wonsub - співак і блогер з Південної Кореї.У Вонсоба дуже крутий youtube-канал, де він робить різні огляди на відеокліпи та інші ролики з СНД, робить кавери корейською та російською мовами на знайомі всім пісні, і сольна творчість у нього не менш крута.
Корейський мужик (як він сам себе називає) може заспівати як гарні балади, так і круті пісні типу "Вашій мамі зять не потрібен".

THE HARDKISS - Журавлi на корейском, Cover by Song wonsub(송원섭).jpg
https://www.pinterest.ru/pin/712765078527041642/

Це був чудовий та атмосферний вечір.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversion now