Впливова, вродлива, витончена: враження від фільму «Емма» (2020)

Ви читали роман "Емма" британської письменниці Джейн Остін? Ну, принаймні бачили його екранізацію? Бо це вже шоста! Уявіть, цей літературний класичний твір, написаний ще на початку ХІХ століття, досі користується популярністю в кінематографі.
Одразу скажу — дуже стильне кіно. Навіть не очікувала, що фільм у жанрі легкої романтичної комедії так мене вразить. Бо тут неймовірний історичний антураж і … дивовижні костюми. За це творцям фільму — окремий респект. Усю красу й дрібні елементи одягу, головних уборів, взуття хочеться ледь не під мікроскопом роздивитися.
Нова екранізація роману виграшна тим, що вона дуже легка і зрозуміла сучасному глядачеві. Бо під час перегляду фільму легко уявити собі як Емма Вудхаус живе у наш час: веде Instagram, постить щось у Facebook, робить селфі. Її роль у фільмі блискуче грає Аня Тейлор-Джой, яка для більшості стала відомою завдяки серіалу «Ферзевий гамбіт» від Netflix.
А ще у фільмі чудово дібрана музика. Вона допомагає підкреслити комічні ситуації, гротеск та іронію, яка тут дуже «смачна» й навіть трішечки «з перцем». Використання у трейлері фрагмента дуету Папагено і Папагени з опери "Чарівна флейта" Моцарта натякає, що буде весело й безтурботно. І це чиста правда. Фільм чудово піднімає настрій. Українська озвучка — вище всіляких похвал. Рекомендую!

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversion now