The Stories of Little Angels / Історії маленьких янголів. Суботній фотодайджест (UA-EN)

Привіт, друзі!
Певно у багатьох з вас є речі, які мають історії, що навіюють приємні спогади і зігрівають своїм особливим теплом.

Hi friends! Probably many of you have things whose stories evoke pleasant memories and warm you.

Сьогодні я дістала з горища коробки з ялинковими прикрасами та іграшками, аби до свята Святого Миколая трішки прикрасити оселю. І акуратно розгортаючи цих маленьких янголів, згадала про коментар @shady до мого минулого фотодайджеста, власне про те, що Оля колекціонує янголів. Тому мій сьогоднішній фотодайджест буде дещо незвичним, з маленькими історіями про янголів, пов'язаними з одним святом, і фото на одну тему.

Today I took out the boxes with Christmas tree decorations and toys from the attic to decorate the house a little for St. Nicholas. And I remembered @shady comment on my previous Saturday photo digest, actually about the fact that Olya collects angels.

Так склалося, що в нас теж назбиралася невеличка колекція янголів, і кожен з них має власну історію. І не зважаючи на те, що деяким з них уже більше 10 років, ми досі пам'ятаємо, як вони у нас з'явилися. Ну, бо янголи не приходять в дім випадково.

Our family also has a small collection of angels. Each of them has its own story. Some of them are already more than ten years old our family still remembers how we got them. Well, because angels do not come to the house by chance. And that's why I want to share the stories of little angels with you today.

Цей янгол особливо мені дорогий. Я придбала його на благодійному ярмарку в грудні 2014 року на Софійській площі, в день Святого Миколая. Тоді якраз розпочинався активний волонтерських рух, і на одній з яток керівники київського творчого гуртка пропонували відвідувачам ярмарку придбати дитячі поробки, аби допомогти зібрати кошти для будинку сиріт в окупованому Донецьку.

This angel is especially dear to me. I bought it at a charity fair in December 2014 at Sofia Square in Kyiv. At that time, an active volunteer movement was beginning in Ukraine. At one of the counters, leaders of the Kyiv creative circle offered visitors to the fair to buy children's crafts to help raise funds for an orphanage in occupied Donetsk.

Я досі памятаю, як цей янгол просто "дивився" на мене, хоча в нього і немає очей. Але я тоді відчула тепло, яке він випромінював, тепло дитячих рук, вкладене у цей виріб, щоб підтримати Добро. Для мене це була в той момент не просто іграшка. Тож я придбала її й принесла додому.

Щороку, коли я прикрашаю ялинку цим янголом, я думаю про безіменну дитину, яка виготовила його, а також про долю тих сиріт, про те, як склалася їхня доля. Чи оцінили вони тоді передане їм Добро? Що з ними зараз?.. Чи живі вони?..

А цього янгола на знак щирої вдячності ми отримали у подарунок від наших друзів за прояв уваги до їхніх дітей, яким ми принесли "таємні пакунки" від Святого Миколая у грудні 2013 (тоді теж були не прості часи). У подарунку янголів було два, але одного з них (меньшого) я пізніше подарувала своїй хрещениці, здається, теж на Миколая.

As a sign of sincere gratitude, we received this angel as a gift from our friends for showing attention to their children, to whom we brought "secret packages" from St. Nicholas in December 2013 (those were also not easy times, the times of the Revolution of Dignity).

А це улюбленець нашої колекції. Ще й музикант, як і вся наша родина. :) Я подарувала його своєму чоловікові (який грає на струнно-смичкових інструментах), на згадку про незабутній концерт у день Святого Миколая в Митрополичих Палатах на території Софії Київської. Ми справді всі любимо цього янгола. І коли вдома на Різдво біля ялинки співаємо давню колядку про зайчика, який "грає на скрипку", то замість "зайчик" наспівуємо "янгол".

This angel a favorite of our collection. Also a musician, like our whole family. :) I gave it to my husband (who plays stringed instruments) in memory of an unforgettable concert on St. Nicholas Day in the Metropolitan Chambers on the territory of the Saint Sophia Cathedral of Kyiv.

І наостанок янгол, який, власне, і започаткував нашу колекцію. Він з нами вже 20 років. І хоча ми за цей час всі подорослішали, цей рудий бешкетник зовсім не змінився.

And finally, the angel who started our collection. He has been with us for 20 years. And although we have all grown up during this time, this red brawler has not changed. 😊

Thank you for stopping by!

Ось такі історії. Дякую всім за увагу. Нехай Святий Миколай принесе в оселю кожного з вас Спокій, Тепло та Світло.

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
11 Comments
Ecency