Щасливий дім

Як часто ми запрошуємо гостей до власної оселі? І чи не стають на заваді бажанню затишно провести час із друзями банальні побутові відмовки, як-от «даруйте, та в нас такий гармидер», «наша квартира така крихітна», «у нас досі триває ремонт» тощо. Бо, як не дивно, саме вони нерідко позбавляють нас щастя дружніх домашніх посиденьок.
Більшість вважає, що їхня оселя недостатньо затишна для таких зустрічей. І переважно через те, що не виглядає так, як у модних дизайнерських журналах. Але все це дурні стереотипи. Кожен може зробити свій дім затишним і щасливим. Головне – дати собі творчу свободу і спробувати організувати простір власної оселі так, аби в ньому відобразилося ваше власне «я», ваші смаки й уподобання.
Низку корисних порад, як зробити затишним своє помешкання, можна знайти у чудовій мотиваційній книзі Ребекки Вест «Щасливий дім». Саме її розгорт зображено на моїй світлині. Ця книга стала мені у пригоді, і час від часу я повертаюся до неї знову і знову. Можливо, вона і вам допоможе відчути щастя у власному домі. Адже лише ми самі знаємо, яким воно має бути.

IMG_20210913_100917.jpeg

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
1 Comment