Saturday Photo Digest: Культурно-мистецький вимір і не тільки

Привіт, друзі!
Щось давно я не писала для суботнього фотодайджеста. І оскільки на цьому тижні активно підтримую різні ініціативи як оффлайн, так і онлайн, тож долучаюся й до чудової ініціативи від @shady.

Тиждень мала дуже насичений. Почну з кінця.
Два дні тому відвідала концерт в рамках марафону "Сквот Божественних Пісень", приурочений до 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди. Подія відбувалася у барі Squat17b, який знаходиться у внутрішньому дворику Музею Ханенків, що на вулиці Терещенківській. Як відомо, внаслідок падіння російської ракети в парку Шевченка 10 жовтня, у багатьох будівлях на цій вулиці ударною хвилею повибивало вікна. Але внутрішній дворик не постраждав. Одна з його арт-стін у серпанку пополудневого грудневого туману мене просто зачарувала.


А це, власне, вхід до Squat17b. Яскраво. Ну, бо сквот не може бути без графіті.


Чи от без такої реалістичної концепції ззовні...


... і всередині


А це мій арт-об'єкт. 😄 Просто через відключення світла у нас тепер вдома на всіх картинах висять світлодіодні новорічні гірлянди. І практично, і красиво, і навіть трішки святково

Серед тижня робила добірку книжок для участі в одному челенджі на Hive. Завтра викладу допис, і ви зможете ознайомитися з цією добіркою ближче.


Фото робочого процесу

Не зважаючи не те, що весь тиждень була з головою в роботі, мала й виходи на природу, у найвіддаленіші куточки села, так би мовити, до автентики.


Сільські паркани. "Артефакти минулого"


Кульбаба на снігу, у грудні


Засніжений морозник на моїй клумбі

Десь тиждень чи два тому прочитала один допис на Team Ukraine про те, що дитині купили чергового іграшкового ельфа для поповнення домашньої колекції новорічного декору. Ну і, я вчора теж спокусилася на таку покупку. Стою на касі в Jysk, із сенсорним LED-світильником (це зараз самий ходовий товар). А тим часом на мене дивиться цей симпатичний ельф на лижах, мовляв, візьми мене додому, у тебе сніг лежить в саду, є де покататися. І як було йому відмовити?

На цьому завершую свій допис. Усім спокійних і мирних вихідних. Впевнено рухаємося до нашої Перемоги!

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
3 Comments
Ecency