Міні-серіал "Білий лотос" (2021)

whitelotus_1.jpeg

Aloha, Aloha... Перші кілька кадрів, і вже хочеться померти від щастя. Бо Гаваї — це рай на землі. І такої думки усі відпочивальники-мажори — головні герої комедійно-драматичного серіалу від HBO, які прибули до фешенебельного тропічного курорту на тижневий spa-relax. Та чи за щастя бути менеджером готелю "Білий лотос", аби на кожному кроці задовольняти забаганки вибагливих гостей? Терпіти їхній егоїзм, егоцентризм, матеріалізм, залюблювати їх, усміхаючись на всі 32 зуби в режимі nonstop? Це ж яка має бути стресостійкість! Але Мюррею Бартлетту в ролі Армонда це чудово вдається. І навіть коли ситуації заходять в глухий кут, й інший уже розридався би від відчаю, Армонда так просто не зламати. Бо його рятує винахідливість, старий добрий гумор і... наркота.

Але не поспішайте з висновками. Бо ця сатирична комедія з підводними каменями, і вони важать набагато більше, аніж їдка іронія та сарказм, які в цьому міні-серіалі фонтанують на повну. Я вже не кажу про окремі ексцентричні сцени, які інтелігентний глядач прокоментує не інакше, як: "Якого біса?!". Бо брутальність — це вдала знахідка, особливо коли вона доречна і виправдана, а тут саме так.

‌А якщо серйозно, цей серіал не лише для того, щоб "поржать", а щоб і подумать. Більшість головних героїв серіалу, які вигуляли в раю своїх "тараканів", додому повертаються щасливими. Дехто з них прозрів (звідси назва серіалу), позбувся маски затятого сноба, отримав бонус у вигляді довгоочікуваного кохання і навіть віднайшов на Гаваях сенс життя. І як їм це вдалося, спитаєте ви? А все завдяки неочікуваному збігу обставин.

‌Серіал вражає перфектною грою акторів, казковими краєвидами і стильною музикою. Ну і, як завжди, неперевершена українська озвучка від "Цікава ідея". Тож допивайте Май Тай, вдягайте шорти з пальмами і пірнайте в океан екзотики та інтриг. Можна в шість заходів (бо стільки епізодів у серіалі), а можна в один заплив. Буде весело!

Права на авторський текст належать ©ganya.grak

Трейлер:

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
3 Comments