Ти маєш опублікувати свій контент у Hive…

Hive це спільнота, що працює на блокчейні і має свою економіку за допомогою криптовалюти, яка використовується для винагороди публікацій.

presention

Користувачі у Hive є її власниками, наповнюючи платформу, створюючи додатки та середовище децентралізованим, саме це створює цінність нашої платформи, тут не має керівників і робітників - лише користувачі, творці, розробники та інвестори. Через безліч спільнот поширюються цінність і взаємодія користувачів Hive.

Тут, ми можемо приймати участь у створенні контенту як творці і дати собі відповідь про цінність даної платформи для себе та спільнот в яких беремо участь:

Чому ти маєш опублікуватися тут, на Hive?
Тут все просто.

 1. Світ змінюється, разом з ним міняємось ми
  Багато користувачів користується та продовжує користуватися соціальними мережами. Запровадження технології блокчейн значно розширює мотивацію, щодо користування соціальної мережі, як до ще одного способу виразити себе у певній сфері зацікавленості. Це дає змогу урізноманітнити свій світогляд, при цьому ще й отримати за це певну винагороду. Головне це те щоб отримувати насолоду від користування платформою.
  Можна поширювати свій досвід та ділитися ним із спільнотою, тому використання блокчейна, як найбільше для цього підходить і має всі шанси стати лідером серед різноманітних соціальних мереж.
  Для цього і створений Hive, тому ми і працюємо всі разом над розвитком нашої соціальної мережі - Hive.

 2. Досвід стане при нагоді
  Те, що ми створюємо - це наш власний досвід, який залишиться в блокчейні - це те місце, яке збереже цілісність наших внесків. Залучаючи нових користувачів ми можемо значно розширити мережу і тим самим стимулювати подальший розвиток спільнот і самої платформи. Тому потрібно, більше розповідати і ділитися своїм досвідом з тими кому це цікаво, і з тими, які теж мають певний досвід у соціальних мережах, а таких на даний час стає все більше. Світ криптовалют складний для розуміння людям, які про це, навіть не чули, тому для роз’яснення цього, існують спільноти, які можуть допомогти і поділитися свої досвідом у світі криптовалют. Адже це необхідно, для того щоб отримувати винагороди за свій внесок у блокчейн і для того, щоб винагороджувати інших користувачів, визначаючи, який саме контент отримає винагороду, а який ні. Мотивуючи створення якісного контенту, ми можемо більше отримати цінності мережі та розширити базу користувачів.
  Завдяки винагороді ваш вміст заробляє у валюті, яка має цінність і може торгуватися різними способами. Ті хто послідовно створює контент, який інші вважають цінним може заробити або придбати живлення(HIVE POWER), автор також може додати цінності іншим учасникам та заробити, як читач.

 3. Ти маєш опублікувати свій контент у Hive
  Hive відрізняється від інших популярних соціальних мереж тим, що у нього є безліч інтерфейсів, які побудовані на ньому, користувачі є інвесторами та творцями. Тому, досвідченні творці є цінні для спільноти та корисні для новачків.
  Участь у Hive - це найкраще вкладення коштів у майбутнє. Чим більше попит на HIVE через його використання, розробка додатків та їх популяризація, тим вища ціна HIVE, як монети. Ми можемо впливати на її майбутнє різними способами... Hive надає можливість, вже тепер познайомитись творцям з світом технології blockchain та криптовалют, якому можна відкрито навчитися та отримати винагороду.

Приєднуйся до нашої спільноти творців контенту, отримай свій рахунок, отримуй свій досвід і створюй свій неповторний контент.

Зустрінемось на Hive!


Тут, ти можеш приєднатися до нашої української спільноти та отримати багато корисної та цікавої інформації, щодо функціонування Hive - спільнота HIVE_UA, а також Team Ukraine Community, QUAC, де створюй і публікуй...

PoSh:

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversion now