А які у вас враження від нового кліпу Onuka?

Звичайно, трішки із запізненням, але вирішила написати про свої враження з приводу нового кліпу Onuka. Почнемо з самого початку. Трек GUMA увійшла до свіжої платівки гурту під назвою KOLIR. Звичайно, як завжди, акценти були соціальними і весь альбом присвячується байдужості суспільства по відношенню до людей із обмеженими можливостями.

YouTube Onuka

Сам альбом доступний на офіційному каналі Onuka в YouTube, а також на інших стрімінгових сервісах. Послухати можна тут.

А тепер про пісню та кліп GUMA

Почнем із головного. Досить багато користувачів вважають, що оце "пік пік пік", котре є головним мотивом пісні пов'язане із верховною зрадою України. Насправді ніт. В основу ліг звук, що підказує незрячим, де розташований вхід у метрополітен на станції метро «Славутич» у Києві. Кияни, скажіть, чи так це? А то я не дуже люблю користуватись метро, коли буваю у вас.

Facebook Onuka

Загалом відеоряд розширює базову концепцію пісні і показує не тільки таких людей, а взагалі всіх, хто є заручником системи. Кліп сміливо можна назвати антиутопічним. Адже тут є клонована Ната (і не одна!), яка в певний момент виходить із системи, перестає бути її частиною та стає індивідом.

Також, поєднуючи відео та текст, можна сказати і про проблеми залежності від віртуального простору, вплив соціальних мереж на наше життя і надмірного споживання й виробництва. Принаймні так заявив Євген Філатов, котрий виступив режисером відео.

Facebook Onuka

А ще, особисто я, готова присвоїти кліпу титул - художній оргазм. Це так сильно затягує, що я досить багато кадрів собі заскрінила та встановила шпалерами на ноуті.

Відео знімали 4 доби, а будівлі, що використовувались при цьому для Нати з Євгеном є еталонними прикладами радянського конструктивізму та модернізму. А вони фанати цього напрямку архітектури. Наприклад, у відео можна побачити бібліотеку КПІ та готель «Салют».

Facebook Onuka

Цікавий факт. Кожного року під час річниці одруження пара знімає номер в подібних готелях. Принаймні так було точно до народження первістка :)

Facebook Onuka

Дизайнером до кліпу по традиції стала Леся Патока. Всі образи підв’язувалися під локації за кольоровою палітрою інтер'єрів, щоб вони резонували або, навпаки, грали на контрасті. І знову ж таки, за традицією, одяг збирали по секонд-хендах, барахолках та у костюмерних цехах. Хто трішки слухає Onuka та цікавиться проектами, котрі вона підтримує знає, що там всі за свідоме використання.

А як кліп вам?

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
5 Comments
Ecency