Тижневий огляд новин HIVE ігор: 12-18 липня. Експансія на WAX, нові кораблі в Ocean Planet, дроп MuTerra і проблеми у Nftm.art

Минулий тиждень видався відносно спокійним, хоча без цікавих і знакових подій все ж не обійшлося. Це і перший дроп на WAX від Ocean Planet, анонс першого розпродажу від MuTerra, .

Головною тенденцією HIVE ігор стає експансія на WAX. На цьому фоні продовжуються проблеми у єдиного власного NFT-маркета на HIVE - NFTm.art. Але про все по порядку!

2021_07_18_100035.png

1. Дебютний дроп паків на Atomic WAX від Ocean Planet

Безумовно, головною подією тижня, що минає, став Дроп паків з кораблями від @OceanPlanet на Atomic WAX, який відбувся 15 липня. Далеко не всі паки були розкуплені (продано 1130 з 2300 паків). Але сам дебют на WAX для Ocean Planet можна вважати цілком успішним.

І хоча багато хто (особливо тут, на HIVE) скептично ставиться до проектів від CBM, успіх "Океанів" є важливим для популяризації Хайву. Бо лише одного @Splinterlands для цього явно недостатньо.

_.jpg

Щодо самого дропу, то після старту продажів "фаундерс-токенів" напередодні, в багатьох, хто слідкує за проектом, були побоювання щодо участі в сейлі кораблів. Тоді 100 токенів були практично моментально викуплені по 50 баксів. Але за декілька днів на вторинному ринку їх можна було придбати за майже половину вартості. Але повторного "зливу" на паках не відбулося і зараз вони успішно торгуються вище собівартості сейлу. Тепер все залежатиме від того, як швидко розробники зможуть реалізувати міст між блокчейнами. Поки його обіцяють на кінець липня-початок серпня.

_.png

До речі, варто згадати і цікаві "перекоси" в цінах, які зараз виникли на ринку. Так найдорожчий у власному маркеті Автомайнер на Атоміку зараз коштує більш ніж втричі дешевше Керхера. Скрінимо для історії.

2. Нові кораблі в Ocean Planet. Чекаємо на зброю і гаки.

Вирішив виділити це окремою новиною. Нарешті ми дізналися характеристики нових кораблів в "Океанах". Кожен корабель, окрім вже існуючих слотів для обладнання і місткості трюму, матиме свої параметри броні, атаки, здоров'я, місткості баку і швидкості. Хоча на старті не всі вони "працюватимуть". Тепер чекаємо на можливість потестити все це в самій грі.

_.png

Також розробники анонсували можливість заміни гаків на кораблях і дроп цих самих крюків. Також вже підтверджене озброєння, але цей аспект поки в розробці.

2021_07_18_110655.png

3. Перший дроп карток від MuTerra

Гра про полювання і приборкування звірів-мутантів в постапокаліптичному світі - MuTerra - анонсувала перший сейл паків із цими самим Mutees. Він має відбутися на блокчейні HIVE орієнтовно 24-25 липня. Подробиці про гру і паки можна дізнатися тут - /@cryptogeekua/muterra-novii-maizhe-igrovii-proekt

2021_07_18_113734.png

4. NFT DeFi в CryptoBrewMaster

Насправді механіка Дефі в @CryptoBrewMaster була анонсована ще на початку липня. Але якось упустив цю новину в минулому огляді, тому вирішив додати зараз.

CryptoBrewMaster в партнерстві з @aeneas.fund планують випустити обмежений дроп спеціальних NFT карток, які можна буде застейкати в грі. Більше подробиць про це можна дізнатися за цим лінком - /@cryptobrewmaster/cryptobrewmaster-welcomes-aeneas-ash-token

2021_07_18_120346.png

5. Проблеми із Hive/HBD ордерами на Nftm.art

Практично весь тиждень у @NFTMart були проблеми із серверами, через що всі ордери, виставлені за Hive/HBD не відображалися в маркеті. Ця проблема залишається невирішеною і на момент написання посту. Розробники обіцяють вирішити проблему і запевняють, що всі NFT в безпеці і просто "приховані з маркету". Потрібно лише дочекатися, щоб все полагодили, тоді вони знову з'являться і їх можна буде відмінити.


Якщо ви знаєте ще про якісь новини - пишіть про них в коментарях під цим відео!

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
1 Comment