Мій стартовий закуп в Оceanplanet.io

Нарешті добрався до написання статті, в якій хочу узагальнити свої інвестиції в гру http://oceanplanet.io/. Рефералки поки немає, тому пишу цю статтю на альтруїстичних началах для людей, хто ще може встигнути увійти по 50% розпродажі карт, що буде тривати до 01.01.2020 року. Ну і для, себе, щоб було що аналізувати через рік чи два.

Спочатку про гру.

Гра обіцяє бути досить цікавою. Чому?

  • Чуйка (знаю, що аналогічне писав і про EXODE. І від своїх очікувань від цієї гри не відмовляюсь, от тільки процес очікування розтягнувся). На користь 6 відчуття можу написати, те, що на 5 HIVEFEST я зміг порозмовляти тільки з 2 людьми в віртуальній реальності, одним з яких був @tyhran – головний розробник (людина, в якої і виникла ідея до її створення). Випадковість? не думаю…
  • Враховуючи інформацію, що я перечитав про гру, є цікавий багатокомпонентний геймплей. Та що тут казати, навіть характеристики персонажів можна буде покращувати (інфа з телеграм чата гри - https://t.me/oceanplanet_ua). Посилання на місця, де можна почитати про гру в кінці повідомлення.
  • Буде присутній БЕЗКОШТОВНИЙ варіант входу в гру (прекрасне рішення, яке відразу зможе випробувати гру на міцність великою активністю.
  • Завжди любив Fallout з яким буде багато чого схожого.

image.png

Тепер по моїм інвестиціям:
Інвентар для майнингу – магніт (5 HBD), очищувач води (5 HBD), сонар (5 HBD), мийка (3 HBD), подрібнювач (5 HBD) = 23 HBD

image.png

Персонажі: JOHN DOE (10 HBD), IZZY (5 HBD) DELORA (5 HBD) = 20 HBD

image.png

На персонажах хочу зупинитись окремо. Я було зрозуміло з мого інтерв’ю з @tyhran (посилання в кінці статті), рано чи пізно, в грі буде реалізована можливість одночасного використання декількох персонажів. Саме тому я взяв 3.
IZZY - кращий варіант для акценту на вирощуванні продуктів,
DELORA - кращий варіант торговця,
а JOHN DOE взяв через його унікальну здатність прибульця і вміння дихати під водою. В першу чергу через унікальність.

Вибираючи собі персонажів створив ось таку таблтчку, може кому знадобиться.

image.png

І на останок прикупив набір садовода (10 HBD). Мій період табу скоро завершиться, попереду чергові спроби знайти гармонічну середину, ту саму грань на лезу бритви.

image.png

Ітого, всі інвестиції становлять 23 + 20 + 10 = 53 HBD. Багато це чи мало, покаже час, а поки я стартую із рішучими намірами бути в цій грі кращим. До зустрічі на просторах океану.

На кінець, всі статті про http://oceanplanet.io/, в яких можна знайти ту чи іншу стратегічну інформацію.

Ocean Planet - нова постапокаліптична пригодницька стратегія.

NEW games!!! Знакомьтесь @tyhran - создатель @oceanplanet! Интервью с разработчиком (RU)

Персонажі Ocean Planet

My referals link

Exchanges
Binance / Poloniex / Huobi / Cryptex24 / Ionomi
Cryptogames
Splinterlands / Cryptobrewmaster / Exodegame / Rabona
Cryptoblogs
STEEM / HIVE / BLURT
H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
4 Comments