Мертвий дуб захищений законом. с. Чубинське. 2021 рік.

Цей мертвий дуб знаходиться серед живих дубів у селі Чубинське, Бориспільського району Київської області. Особливість цього дерева у тому, що він ще кілька років тому жив собі як інші його побратими навколо у Заказнику, який має статус недоторканої природи.
Що саме знищило цей дуб сказати важко без дослідження та спеціалістів, але він вже пару років точно стоїть ось таким сухим і без листя. Ніхто не досліджував його та не вивчав чи раптом це не якась особлива хвороба чи шкідники, які повбивають інші дуби захищені законом у Заказнику.
Відповідальність за збереження дубів у Заказнику лягає на місцеву владу в особі Сільської ради та органів місцевого самоврядування. Фінансування з утримання та захисту Заказник та його багато літніх дубів теж має забезпечуватися з місцевого бюджету на території якої знаходиться даний заказник.
Щоб ви розуміли, то немає у Пристоличній сільській раді ні відповідного Управління, ні відповідальної організації, яка має займатися цим питанням та отримує на забезпечення діяльності Заказника коштів з бюджету. Тому, яка доля чекає на інші дуби у заказнику найближчим часом та найближчими роками невідомо. А в Україні так завжди й всюди, що є закон, але він не працює, бо немає механізму, розуміння та бажання його виконувати.

IMG_20210910_175337.jpg

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversion now