Scala – найкращий вибір для побудови блокчейну

Рішення використовувати Scorex 2 (як було сказано раніше) має наступні обґрунтування:

1 – База даних Aeneas має бути загальнодоступною через природу світових ринків капіталу.
2 – Інвестори прагнуть конфіденційності щодо своєї інвестиційної історії.
3 – Кодова база повинна бути легкою для вивчення та підтримки для нових розробників.
Кодова база повинна бути доступною для спільноти розробників, які звикли мати справу з розробкою проектів з відкритим вихідним кодом. Форк біткойна або ефіру абсолютно порушує обмеження №3.

Scorex 2 – це платформа, яка відповідає всім обмеженням, перерахованим вище. Його дослідив та використовує Waves. Він написаний на надзвичайно потужній мові Scala. Використання повноцінної та зрілої мови гарантує, що ми зможемо додавати нові речі, такі як z-SNARK, пов’язані з нею компілятори та кільцеві підписи. Найголовніше, що Scorex 2 містить лише близько 4K рядків коду, що полегшує засвоєння, коли ви розумієте загальні поняття.

Чудовим прикладом цієї модульності є атомарна одиниця зберігання даних Scorex, яка називається коробкою. Ящик схожий на невитрачений вихід у біткойні, або ви можете розглядати його як пару ключ-значення. Вам потрібно включити ці поля до транзакцій разом зі своїми підписами, щоб транзакції вважалися дійсними.

На додаток до всього цього, є ряд переваг, таких як мова JVM, що дозволяє блокчейнам легко працювати практично на будь-якому обчислювальному пристрої загального призначення, який ви можете придумати, включаючи телефони та мікрокомп’ютери. Можливість зробити блокчейн-клієнт кросс-платформенним і запускати його на телефоні – це величезний плюс. Ви також можете програмувати на Scala у своїй улюбленій IDE.
2018_03_21_Scorex_inside.jpg

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
1 Comment