Мій відпочинок на озері Молодість

У мене є кілька найкращих подруг, з деякими з цих дівчат я дружу з дитинства, з іншими я познайомилась під час навчання в інституті. Саме під час навчання сформувалася наша компашка. Наша дружня компанія залишилася єдиною навіть після того, як кожна з нас одружилась (на жаль, вже є розлучення теж 😔) і народила дітей.

Коли ми святкували тридцяту річницю однієї з нас, Наталі (того року ми всі перетнули ту лінію, яка відокремлює просто молодість від шаленої юності😍), вона запросила нас відсвяткувати свій день народження в Карпатах. Тож у нас з’явилася нова традиція - щороку, в день народження Наталі, відпочивати в горах.

Наступного року ми хотіли поїхати на Закарпаття, у Воєводино, і навіть заздалегідь забронювали номер, але вони помилково віддали нашу кімнату іншим людям. Тож ми, не довго думаючи, поїхали в Буковель, відомий насамперед як гірськолижний курорт, але влітку там теж дуже весело. Сьогодні я хочу зосередити свою історію на тому, як ми відпочивали на березі озера Молодість (яка символічна назва!), розташованому на території гірськолижного курорту.

Озеро Молодість - найбільше в Україні штучне водосховище. Це озеро завдовжки 140 м, його довжина - 750 м, а місцями досягає 8 м глибини. На озері є упорядкований пляж (з шезлонгами, захистом від сонячних променів, шафками та розетками), який тягнеться впродовж близько 2 км. Влітку можна кататися на водних лижах, катамаранах, гідроциклах і т. д. Бажаючі можуть відвідувати школу дайвінгу або літати з FlySurf. Для найменших туристів передбачені водні гірки та інші розваги.

Особливістю озера є вода – вона така прозора, що в ясну погоду місцями можна побачити дно. Це озеро з’явилося нещодавно, після того, як Росія окупувала Крим, багато людей змінили відпочинок біля моря на відпочинок у горах, а відомий дитячий табір «Артек» був переведений у Карпати. Тому адміністрація замислилася над створенням озера, яке б приваблювало людей водним відпочинком. Вартість створення озера - 150 млн гривень (на той час).

Це був чудовий відпочинок на березі цього рукотворного карпатського озера. Але ми не лише плавали та засмагали, але про це наступного разу ;) Залишайтесь зі мною 😄

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
Join the conversion now