Про що писати якісний вміст на карантині? 3 теми від спільноти Quac для пробудження вашого натхнення🙂

PicsArt_04-10-11.50.43.jpg

Карантин усіх вибив зі звичного способу життя. Багатьох людей відправили у відпустку за їхній рахунок. Усі можливі заклади, з якими було пов'язане наше повсякденне життя - закриті. Зараз все, що оточує нас - це наша домівка та інколи маленькі прогулянки з маскою. Тому з творчістю тепер важко. Цілком логічно, що немає звідки взяти натхнення?
І тому у writerів на Hive зараз важкі часи. Потрібен різноманітний контент, а все найцікавіше - travel-блоггінг, кафе і ресторани, навіть частково прогулянки відпадають. Єдине, що залишається - це креативне мислення і фантазія.
І для того, щоб зробити різноманітною ленту quac, ми придумали декілька тем у яких яквідкритий простір для роздумів.

• Найзатишніше місце для перебування під час карантину.

8g0tm7.jpg

(це напевно найцікавіша тема для фантазій: тут ми пропонуємо вам поділитися з нами своїм уявленням про місце, яке б на вашу думку було чи є ідеальним для перебування на час карантину. Можливо ви б зараз хотіли бути на безлюдному острові та сидіти під пальмою, або купатись в печерному озері на ньому; а можливо найкраще місце для вас це ваше село в якому ви відчуваєте себе захищено ти спокійно.
Для цього поста ви можете використовувати будь-які способи занурення нас в цю атмосферу. Ви можете відшукати в інтернеті найпрекрасніші зображення та створити нам тур по місцю вашої мрії...

• Якої дієти потрібно дотримуватися, щоб отримувати достатньо вітамінів для укріплення імунітету?

ru6xt3.jpg

(Це більш практична тема, але дуже актуальна в теперішній час. Тут ви можете розповісти про продукти, які ви вживаєте і про їхні корисні властивості. Адже зараз усім бажано тримати свій організм в тонусі.
До речі, можете також розповісти про альтернативні способи отримання їжі, такі, як доставка кур'єром... як ви замовляли щось і які ресторани чи кафе практикують це )

• Як ви пристосувалися до домашнього заробляння грошей.

bz88f4.jpg

(Ця тема випливала з того, що багатьох людей зараз відправили у відпустку за їхній рахунок і у людей скоро закінчуться усі заощадження. І ось ми хочемо прочитати: як склалася ситуація у вас і які ви придумуєте варіанти заробітку, або як ви працюєте вдома. Про те, як ви зосереджуєтесь попри крики дітей, булькання кастрюлі чи гавкіт собаки на дистанційних завданнях від вашого начальника (яких під час карантину ніби стало в 3 рази більше) і таке інше...

Активуйте свою креативну творчість Qua творці!

Найкращі публікації будуть винагороджуватись:)

H2
H3
H4
3 columns
2 columns
1 column
4 Comments